Kā es varu atgriezt preci (-es)?

Vai neesat pilnīgi apmierināts ar pasūtīto produktu? Nekādu problēmu, to vienmēr var nosūtīt atpakaļ lampaungaisma.lv. Pēc pasūtījuma saņemšanas 30 dienaslaikā varat preci reģistrēt nosūtīšanai atpakaļ. To var ērti izdarīt mūsu atpakaļnosūtīšanas portālā.

Ja vēlaties preci nosūtīt atpakaļ, pārliecinieties, ka tā ir sākotnējā stāvoklī un iepakojumā (cik iespējams), pirms to nosūtat mums.

Lūdzam ņemt vērā: preces komplektā var tikt nosūtītas atpakaļ tikai pilnīgas

 

Lai reģistrētu atpakaļnosūtīšanu, nepieciešams tikai pasūtījuma numurs un epasta adrese. Pēc tam jūs atlasāt preces, ko var nosūtīt atpakaļ, un savā e-pastā nekavējoties saņemsiet nosūtīšanas etiķeti. Ar šo etiķeti varat nosūtīt paku, izmantojot UPS punktu. 

Par atpakaļnosūtīšanu tiks aprēķināta maksa 5,00 € apmērā par paku. Šī summa automātiski tiek atskaitīta no atmaksājamās summas pēc atpakaļnosūtīšanas reģistrēšanas. Uzziniet vairāk par mūsu ilgtspējīgas atpakaļnosūtīšanas politiku un to, kāpēc jums ir jāmaksā par atpakaļnosūtīšanu.

Vai ir kāda problēma ar jūsu pasūtījumu?

Ja produkts ir piegādāts nepareizi, ir bojāts vai brāķis, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Mēs vēlamies saņemt bojājuma vai brāķa fotoattēlu vai aprakstu. Ja produkts ir bojāts vai brāķis, mēs kompensēsim nosūtīšanas izmaksas. Preces sūtiet uz mūsu noliktavu, kuras adrese ir Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, The Netherlands. 

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Sazinieties ar mums::

Mūsu darba laiks:
  • No pirmdienas līdz piektdienai 09.00 -17.00