Kā samaksāt par pasūtījumu?

Lampaungaisma piedāvā šādas apmaksas metodes:

MastercardMasterCard

Ievadiet savus MasterCard rekvizītus mūsu drošajā SSL maksājumu portālā. Attiecīgā summa tiks atskaitīta no Jūsu bankas konta. Apmaksa jāveic par visu pasūtījumu.

VisaVISA

Ievadiet VISA kartes rekvizītus mūsu drošajā SSL maksājumu portālā. Attiecīgā summa tiks atskaitīta no Jūsu bankas konta. Apmaksa jāveic par visu pasūtījumu.

AMERICAN EXPRESS

AMERICAN EXPRESS

Ievadiet savus American Express kartes rekvizītus mūsu drošajā SSL maksājumu portālā. Attiecīgā summa tiks atskaitīta no Jūsu bankas konta. Apmaksa jāveic par visu pasūtījumu.

Paypal


PayPal

Pasūtījuma apmaksa ar PayPal ir vienkārša - maksājumi tiek apstrādāti nekavējoties, pierakstoties savā PayPal lietotāja kontā. Jums nav nepieciešams aizpildīt maksājuma informāciju. Jūs arī saņemsiet paziņojumu par maksājuma veikšanu no PayPal.

Naudas par piegādi


Apmaksa saņemšanas brīdī

Ja esat izvēlējies skaidru naudu pēc piegādes, jūs maksājat kopējo summu skaidrā naudā un 2,50 € papildu maksājuma izmaksas. Maksājiet atbilstoši, piegādātājam nav līdzi sīknaudas.

Apple Pay


Apple Pay

Ātri un ērti maksājiet tiešsaistē ar Apple. Izvēloties apmaksu veikt ar Apple Pay, Jums ir iespēja izvēlēties maksājumu karti. Pirkumu varat apstiprināt viedtālrunī vai planšetdatorā, izmantojot Touch ID vai Face ID.

Google Pay


Google Pay

Maksājiet par tiešsaistes vietnē veikto pasūtījumu ar savu Google kontu. Ja esat izvēlējies Google Pay, Jums jāizvēlas attiecīgā maksājumu karte. Apstipriniet pasūtījumu, izmantojot Google kontu.

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Sazinieties ar mums::

Mūsu darba laiks:
  • No pirmdienas līdz piektdienai 09.00 -17.00