Skatiet visus noteikumus un nosacījumus par akcijām un atlaižu kodiem šeit

Vai akcija ir spēkā visām precēm?

Akcija ir spēkā ieteicamajai mazumtirdzniecības cenai un nav automātiski piemērojama gaismas avotiem, abažūriem un aksesuāriem. Ja no akcijas tiks izslēgtas citas produktu kategorijas vai zīmoli, tas tiks skaidri norādīts akcijas noteikumos.

 

Kas notiek, ja cenas tiek mainītas akcijas laikā?

Jebkādas cenu atšķirības akcijas laikā netiek kompensētas.

Katru nedēļu mūsu cenas var mainīties atbilstoši pieejamībai krājumos un iepriekšējās nedēļas pārdošanas apjomiem. Tāpēc cenas var paaugstināties vai pazemināties, bet arī saglabāties tādas pašas kā iepriekš. Diena, kad cena atkal mainīsies, ir norādīta kā dienu skaits pie cenas.

 

Vai es varu izmantot vairākus atlaižu kodus vienlaikus?

Vienam pasūtījumam var izmantot ne vairāk kā vienu atlaides kodu. Atlaižu kodus nevar apvienot ar citiem atlaižu kodiem.

 

Vai atlaides kodu var izmantot pēc pasūtījuma?

Atlaižu kodi nav retrospektīvi atskaitāmi no rēķina.

 

Vai atlaides kodam var beigties derīguma termiņš?

Atlaižu kodiem vienmēr ir derīguma termiņš. Šis termiņš ir norādīts atlaides koda noteikumos un nosacījumos.

 

Vai atlaides koda izmantošanai ir noteikta minimālā pasūtījuma vērtība?

Atkarībā no atlaižu koda veida var tikt piemērota minimālā pasūtījuma vērtība. Šādā gadījumā tas tiks minēts atlaides koda noteikumos un nosacījumos.

 

Vai atlaides kodu var izmantot ar uzņēmuma kontu?

Atlaižu kodus nevar izmantot ar uzņēmuma kontu (ja vien atlaižu koda nosacījumos nav norādīts citādi).

 

Kā es varu izmantot atlaides kodu?

Atlaides kodu var ievadīt, vienkārši dodoties uz iepirkumu grozu. Zem grozā esošajiem produktiem noklikšķiniet uz pluszīmes blakus tekstam "Atlaides kods? Ievadiet to šeit" un ievadiet atbilstošo atlaides kodu. Pēc tam noklikšķiniet uz "Piemērot atlaidi". Vai šajā solī to aizmirsāt? Nekādu problēmu! Šī poga ir pieejama arī norēķināšanās laikā par produktiem. Tas pats lauks atrodas zem maksājumu veidiem.

 

Kāpēc es iepirkumu grozā neredzu atlaides kodu?

Jūs neredzēsiet atlaides kodu atsevišķi savā iepirkumu grozā. Tas nenozīmē, ka atlaide nav piemērota. Jūs redzēsiet, cik liela atlaide ir piemērota, pēc kopējās summas. Vai vēlaties pārliecināties, ka jūsu atlaides kods ir piemērots? Kamēr ir redzams uzraksts “atcelt kuponu”, jūsu atlaide ir aktivizēta.