Pagarināto garantiju

Kāpēc izvēlēties pagarināto garantiju?

Pagarināto garantiju sniedz jums vēl trīs gadu drošību papildus divu gadu likumā noteiktajai Eiropas garantijai. Tas nozīmē, ka šajā periodā jūs būsiet pasargāts no bojājumiem, ko izraisa īsslēgumi, ūdens, un jebkādiem citiem lampas defektiem. Galvenais - tas sniedz jums sirdsmieru. Ticiet, mēs nekad neapgrūtināsim jūsu dzīvi.

Likumā noteiktais garantijas laiks Trīs gadu pagarināto garantiju
Divi gadi Pieci gadi


Kā pagarināto garantiju mani aizsargā?

 

Īsslēguma radīti bojājumi

Īsslēgumi var notikt īsā laikā. Tas bieži gadās, kad lampas pievienošanas laikā saskaras viens vai vairāki elektrības vadi. Tas var iznīcināt jūsu skaisto lampu. Vai uz to attiecas likumā noteiktā garantija? Nē, bet, izmantojot 3 gadu papildu pagarināto garantiju, jums par to vairs nav jāuztraucas.

 

Kritienu un triecienu radīti bojājumi

Nelaimes gadījumi notiek, pirms to pamanāt. Vai lampu uzstādījāt nepareizi, vai arī ir kāds cits iemesls, kas ir sabojājis lampu? Tas ir ļoti nepatīkami. Par laimi, pat kritiena un trieciena radītos bojājumus sedz mūsu apdrošināšanas pakete. Pēc tam salauzto lampu varat nomainīt pret jaunu.

 

Ūdens radīti bojājumi

Vai jūsu lampa ir sabojāta, nonākot saskarē ar ūdeni? Tad varat aizstāt savu produktu ar jaunu. Mēs, protams, sagaidām, ka lampu novietosiet tikai tai paredzētajā vietā. Ja precīzi nezināt, kuru lampu kur novietot, izlasiet mūsu rakstu par IP vērtībām, lai iegūtu plašāku informāciju.

 

Nemaināma LED spuldze

Nemaināma LED spuldze nozīmē, ka tā ir iebūvēta gaismeklī. Gaismas modulis ir nostiprināts lampā. Tāpēc nav nepieciešams pasūtīt atsevišķu spuldzi kopā ar iegādāto lampu. Jūs nevarat noņemt šo LED moduli no lampas, tāpēc to nevarat arī nomainīt. Ja lampa nedarbojas, tas ir ļoti kaitinoši. Pagarināto garantiju to ietver, un jūs saņemsiet no mums jaunu lampu.

 

Vai es varu saņemt pagarināto garantiju ar katru produktu un cik tas maksā?

Nē, pagarināto garantiju neattiecas uz produktiem, kuru cena ir mazāka par 25 eiro, kā arī uz spuldzēm un piederumiem. Ja produkts atbilst nosacījumiem, pagarināto garantiju maksā 20% no tā cenas, bet vismaz 10 eiro. Pie katra produkta ir norādīts, vai ar to var iegādāties pagarināto garantiju.

 

Kā varu nopirkt pagarināto garantiju?

Izvēloties produktu, jums ir iespēja pirkumu grozam pievienot papildu pagarināto garantiju. Varat atzīmēt šo opciju. Pagarināto garantiju tiek pievienota jūsu pasūtījumam, kad turpināt pasūtīšanas procesu. Protams, pagarināto garantiju izvēle nav obligāta.

 

Kā mēs atmaksājam par saplīsušu lampu?

Ja jūsu produkts ir saplīsis un esat izvēlējies papildu pagarināto garantiju, jums nekas daudz nav jādara. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Pastāstiet, kas noticis, pievienojiet fotoattēlu un nosūtiet mums savu vārdu un adresi. Mēs varam nekavējoties redzēt, vai uz jums attiecas pagarināto garantiju.

Ja mēs piekrītam segt zaudējumus, notiks tālāk minētais

  1. Saskaņā ar papildu pagarināto garantiju mēs vienmēr piedāvājam jums tādu pašu produktu
  2. Ja tas pats produkts vairs nav pieejams, mēs jums piešķirsim līdzvērtīgu produktu
  3. Ja līdzvērtīga produkta nav, saņemsiet kredītzīmi, kas vienāda ar pirkuma vērtību
  4. Mēs neatmaksājam naudu
  5. Krāpšanas gadījumā lampaungaisma ir tiesības vienpusēji anulēt pagarināto garantiju un proporcionāli atskaitīt pagarināto garantiju pirkuma vērtību.