Pārliecības pakete

Kāpēc izvēlēties Pārliecības paketi?

Pārliecības pakete sniedz jums vēl trīs gadu drošību papildus divu gadu likumā noteiktajai Eiropas garantijai. Tas nozīmē, ka šajā periodā jūs būsiet pasargāts no bojājumiem, ko izraisa īsslēgumi, ūdens, un jebkādiem citiem lampas defektiem. Galvenais - tas sniedz jums sirdsmieru. Ticiet, mēs nekad neapgrūtināsim jūsu dzīvi.

Likumā noteiktais garantijas laiks Trīs gadu Pārliecības pakete
Divi gadi Pieci gadi


Kā Pārliecības pakete mani aizsargā?

 

Īsslēguma radīti bojājumi

Īsslēgumi var notikt īsā laikā. Tas bieži gadās, kad lampas pievienošanas laikā saskaras viens vai vairāki elektrības vadi. Tas var iznīcināt jūsu skaisto lampu. Vai uz to attiecas likumā noteiktā garantija? Nē, bet, izmantojot 3 gadu papildu Pārliecības paketi, jums par to vairs nav jāuztraucas.

 

Kritienu un triecienu radīti bojājumi

Nelaimes gadījumi notiek, pirms to pamanāt. Vai lampu uzstādījāt nepareizi, vai arī ir kāds cits iemesls, kas ir sabojājis lampu? Tas ir ļoti nepatīkami. Par laimi, pat kritiena un trieciena radītos bojājumus sedz mūsu apdrošināšanas pakete. Pēc tam salauzto lampu varat nomainīt pret jaunu.

 

Ūdens radīti bojājumi

Vai jūsu lampa ir sabojāta, nonākot saskarē ar ūdeni? Tad varat aizstāt savu produktu ar jaunu. Mēs, protams, sagaidām, ka lampu novietosiet tikai tai paredzētajā vietā. Ja precīzi nezināt, kuru lampu kur novietot, izlasiet mūsu rakstu par IP vērtībām, lai iegūtu plašāku informāciju.

 

Nemaināma LED spuldze

Nemaināma LED spuldze nozīmē, ka tā ir iebūvēta gaismeklī. Gaismas modulis ir nostiprināts lampā. Tāpēc nav nepieciešams pasūtīt atsevišķu spuldzi kopā ar iegādāto lampu. Jūs nevarat noņemt šo LED moduli no lampas, tāpēc to nevarat arī nomainīt. Ja lampa nedarbojas, tas ir ļoti kaitinoši. Pārliecības pakete to ietver, un jūs saņemsiet no mums jaunu lampu.

 

Vai es varu saņemt Pārliecības paketi ar katru produktu un cik tas maksā?

Nē, Pārliecības pakete neattiecas uz produktiem, kuru cena ir mazāka par 50 eiro, kā arī uz spuldzēm un piederumiem. Ja produkts atbilst nosacījumiem, Pārliecības pakete maksā 20% no tā cenas, bet vismaz 20 eiro. Pie katra produkta ir norādīts, vai ar to var iegādāties Pārliecības paketi.

 

Kā varu nopirkt Pārliecības paketi?

Izvēloties produktu, jums ir iespēja pirkumu grozam pievienot papildu Pārliecības paketi. Varat atzīmēt šo opciju. Pārliecības pakete tiek pievienota jūsu pasūtījumam, kad turpināt pasūtīšanas procesu. Protams, Pārliecības paketes izvēle nav obligāta.

 

Kā mēs atmaksājam par saplīsušu lampu?

Ja jūsu produkts ir saplīsis un esat izvēlējies papildu Pārliecības paketi, jums nekas daudz nav jādara. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Pastāstiet, kas noticis, pievienojiet fotoattēlu un nosūtiet mums savu vārdu un adresi. Mēs varam nekavējoties redzēt, vai uz jums attiecas Pārliecības pakete.

Ja mēs piekrītam segt zaudējumus, notiks tālāk minētais

  1. Saskaņā ar papildu Pārliecības paketi mēs vienmēr piedāvājam jums tādu pašu produktu
  2. Ja tas pats produkts vairs nav pieejams, mēs jums piešķirsim līdzvērtīgu produktu
  3. Ja līdzvērtīga produkta nav, saņemsiet kredītzīmi, kas vienāda ar pirkuma vērtību
  4. Mēs neatmaksājam naudu
  5. Krāpšanas gadījumā lampaungaisma ir tiesības vienpusēji anulēt Pārliecības paketi un proporcionāli atskaitīt Pārliecības paketes pirkuma vērtību.