Nedēļas piedāvājumi: Vismaz 25% atlaidi uz visu* >

Bezmaksas piegāde no 99€

Veicot pasūtījumu, kura vērtība ir 99€ un vairāk, mēs piegādāsim jūsu lampas bez maksas! Pasūtījumi, kas noformēti pirms 10:00 Pecpusdienā, tiks izsūtīti tajā pašā dienā.

30 dienu atpakaļnosūtīšanas politika

Reizēm gadās, ka jūs neesat pilnīgi apmierināts ar produktu. Tādā gadījumā, protams, varat to nosūtīt atpakaļ. Mēs ar prieku par to parūpēsimies. Pirkumu varat nosūtīt atpakaļ 30 dienu laikā no piegādes.

Osram peles transformators 70VA

24,95 €
šī akcija ir spēkā tikai 6 dienas
Iekļauts PVN

Bezmaksas piegāde no 99 €

  • 30 dienas atgriešanās politika
Vajadzīga palīdzība
no mūsu komandas?

Mūsu komanda ir uz rokas 5 dienas nedēļā.

Zvaniet mums
+37168688947

Katru nedēļu mūsu cenas var mainīties atbilstoši pieejamībai krājumos un iepriekšējās nedēļas pārdošanas apjomiem. Tāpēc cenas var paaugstināties vai pazemināties, bet arī saglabāties tādas pašas kā iepriekš. Diena, kad cena atkal mainīsies, ir norādīta k


Norādītā ietaupījuma aprēķins vienmēr tiek veikts, pamatojoties uz ieteicamo cenu. Šī ieteicamā cena (MSRP) ir ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena par preci. Lampaungaisma norāda ieteicamo cenu kā atsauces cenu.

Papildus informācija

Osram transformators ir ārkārtīgi kompakts, universāli regulējams un to var viegli izmantot visgrūtākajās instalācijās. Transformatoru izmantojat, ja vēlaties pārveidot augstu maiņstrāvas spriegumu no 230 voltiem uz 12 voltiem. Transformators ir tāds pats kā vadītājs, taču tas vienlaikus kontrolē vairākas lampas. Osram peles transformators 70VA piedāvā iespēju savienot 2 lampas (vai 4 lampas atkarībā no izmantotā stieples šķērsgriezuma). Šis elektroniskais halogēna transformators ir piemērots 12 V spuldzēm (zemsprieguma) no 20 W līdz 70 W. Tas ir regulējams gan ar priekšējās malas, gan priekšējās malas regulatoru.
Tā augstums ir 3,5 cm un garums 11 cm.

Papildinformācija

Papildinformācija
Produkta informācija 
Preces numurs23667
AptumšojamsNon-Dimmable
Vispārīgi 
EAN04050300442310
ZīmolsOsram
Svars 0.1 kg
Izmēri un svars 
Kopējie izmēriAugtstums 3,5 cm - garums 11 cm - platums 5 cm
IepakojumsAugtstums 11 cm - garums 6 cm - platums 3 cm
Tehniskās spec. 
Spriegums12 V
Ar vadu un kontaktdakšuNē, bez vada un kontaktdakšas

Service & atgriešana

Service Apkalpošana

Mēs esam šeit tev, lai radītu vairāk telpas atmosfērai. Tāpēc pirkumam tu saņem 30 dienas pārdomu laiku, visi mūsu produkti nāk ar garantiju, un mēs esam viegli sasniedzami 5 dienas dienas nedēļā.

Retourneren Atgriešana

Ja jūs neesat apmierināts ar savu pasūtījumu, jūs varat nosūtīt to atpakaļ pie mums par brīvu. Jums ir 30 dienas bezmaksas atgriežas, lai atgrieztos jūsu pasūtījumu pilnībā vai daļēji.

Jūs varat e-pastu mums [email protected] vai zvaniet mums pa +37168688947 .

  • Bezmaksas piegāde 99 €
  • 30 dienas atgriešanas politika

Jautājumi par produktiem

Vēl nav jautājumu. Esi pirmais, kas uzdod jautājumu.