Projekcijas gaismas

Lielisks apgaismojums Jūsu birojā, mazumtirdzniecības telpās, pop-up veikalā vai izrādēs!
Mums ir plašs komerciālā un plānotā apgaismojuma spektrs gan biznesa, gan mājas vajadzībām. Dažādas energoefektīvas un mūsdienīgas dienas kubiciņu lampas, padziļināti prožektori un sliežu gaismas, kas jums ir gan praktiskas, gan funkcionālas!
Projekcijas gaismas
2111 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
  • Bezmaksas piegāde no 400 €
  • 30 dienas atgriešanas politika
 1. nedēļas piedāvājumi

 2. Spot-Qubo-1-varš
  Spot Qubo 1 varš
  Noliktavā
  36,95 € 25,95 €
2111 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Komerciālo telpu apgaismojums

Jebkuram komerciālajam īpašumam ir nepieciešams labs un pietiekams apgaismojums, ir svarīgi iegūt pareizo gaismu savā veikalā, restorānā, galerijā vai šova telpā, kas ir būtiski, lai nodrošinātu veselīgu un ražīgu vidi. Maiga un bez žilbinošas gaismas ir nepieciešama, lai saglabātu koncentrēšanos un vispārēju labsajūtu efektīvai telpai. Ar mūsu griestu lampām, starmešiem un LED prožektoriem jūs noteikti atradīsiet ideālu un savām vajadzībām piemērotu komerciālu apgaismojumu. Skatiet mūsu sērijas tradicionālās, retro un mākslas deco stila lampas savam biznesam!

Praktiskais un funkcionālais komerciālais apgaismojums

Neatkarīgi no tā, vai jums ir maza vai liela māja vai uzņēmums, ir ļoti svarīgi, lai teritorija būtu viendabīga un labi apgaismota, lai izkliedētu gaismu. Sliežu apgaismojums ir acīmredzams, un ideāla izvēle, ja telpa ir ierobežota, bet ir nepieciešams labs sadales apgaismojums, šajos veikalos var izmantot regulējamos un liecošos priekšējos lukturus, lai mestu sabalansētas gaismas vai tiešu gaismu noteiktās zonās. Meklējot neuzkrītošāku, bet jaudīgāku apgaismojumu, kā gan par mūsu LED starmešiem vai pārgalvīgajiem starmešiem kā dekoratīvām gaismām ar spēcīgu gaismas atdevi. fokusējas uz mākslas galeriju vai izgaismotiem elementiem, uz veikala logu. Apgaismojums ir ideāli piemērots pārkaršanai restorānos, nodrošina skaistu un silda tiešu apgaismojumu un uzstāda pietiekamu slēdzi, lai kontrolētu gaismas intensitāti, kā tas ir galda lampām jūsu lentē vai galdā, lai nodrošinātu mājīgu vidi. Sienas lampas salonā, regulējamu priekšējo lukturu gaismā vai kā uz augšu un uz leju, vieglāk mest ēnas uz atmosfēras gaismām vai vienkārši izcelt objektu.

Drošība ir svarīga, ja runa ir par sava biroja uzturēšanu, par kustību detektoru un gaismekļu klāstu ar PIR par garāžu vai autostāvvietu. Kombinējiet funkcionalitāti un dizainu, ja runa ir par komerciālo vai nekustamā īpašuma jomu, izmantojiet rentablu LED, lai nodrošinātu energoefektīvāku un ilgāku apgaismojumu ar skaidrām priekšrocībām salīdzinājumā ar parasto un standarta apgaismojumu, kas neizdala siltumu, un varat ietaupīt līdz pat 80% no enerģijas rēķina. Izvēlies savu dizainu un stilu, mūsu klāstā mūsdienīgas, industriālas un mākslas dekoderu lampas, lai ne tikai atdzīvinātu savu biroju krāsu ziņā, bet arī nodrošinātu savu darbu ar projektu vai komerctelpu, kam tas ir nepieciešams!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Ļaujiet mums palīdzēt Jums! Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new