Projekcijas gaismas

Dažādība projekta apgaismes availabe jūsu birojā, mazumtirdzniecības telpu, pop up veikalu vai izrādes!
Projekcijas gaismas
1747 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 70 €
    • 30 dienas atgriešanās politika
    • Bezmaksas atgriežas
  1. interjera nedēļas

1747 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Projekta apgaismojums

Jebkura komerciāla īpašuma vajag labu un pietiekamu apgaismojumu, svarīgi iegūt pareizo gaismu jūsu veikala, restorāna, galerijā vai show room, ir būtiska, lai nodrošinātu veselīgu un produktīvu vidi. Soft un bez žilbinoša gaisma ir nepieciešama, lai saglabātu koncentrāciju un vispārējo labklājību efektīvai telpu. Ar mūsu klāstu griestu lampas, kulons gaismas un LED prožektori esat pārliecināts, lai atrastu ideālu un piemērotu komerciālu apgaismojumu jūsu vajadzībām. Skatiet mūsu virkni tradicionālo, retro un mākslas deco stila lampas jūsu biznesam!

 

Praktiskā un funkcionāla komerciālais apgaismojums

Vai jums ir mazs vai liels mājas vai uzņēmuma, tas ir ļoti svarīgi, ka teritorija ir vienmērīgi un labi apgaismotas izplatīt gaismu visapkārt. Track apgaismojums ir acīmredzama, un ideāla izvēle, ja telpa ir ierobežota, bet ir nepieciešams labas izplatīšanas apgaismojumu, ar regulējamiem un nolieces prožektorus jūs varat izmantot šos veikalos mest līdzsvaro gaismas vai tiešu gaismu uz noteiktām jomām. Meklējat vairāk diskrēta, bet spēcīgu apgaismojumu, kā par mūsu LED prožektorus vai padziļinājumā starmeši kā dekoratīvais apgaismojums ar spēcīgu gaismas atdevi. koncentrējas uz mākslas darbu galerijas vai iezīmētu elementus, uz veikala logā. Lighting ir ideāli piekarināt restorānos, nodrošina skaistas un sasildīt tiešu apgaismojumu un uzstādīt pietiekamu slēdzi, lai kontrolētu gaismas intensitāti, kā par galda lampas jūsu joslā vai galda, lai nodrošinātu mājīgu vidi. Sienas lampas jūsu salonā, regulējamu prožektoru gaismā vai kā uz augšu un uz leju, vieglāks mest ēnu atmosfēras apgaismojumu vai vienkārši, lai iezīmētu objektu.

Drošība ir svarīga, kad runa ir saglabāt savu biroju, skatiet mūsu klāstu kustības detektori un plūdu gaismas ar PIRs par garāžu vai automašīnu parku. Apvienot funkcionalitāti un dizainu, kad runa ir par savu komerciālo vai īpašuma platību, izmantošanas izmaksu efektīvu LED apgaismojumu uz energoefektīvāku un ilgāk gaismu, skaidras priekšrocības, salīdzinot ar parasto un standarta apgaismojumu neizdala siltumu, un var ietaupīt līdz pat 80 % atlaide jūsu enerģijas rēķinu. Izvēlies savu dizainu un stilu, mūsu klāstu modernu, rūpniecības un mākslas deco izstrādātas lampas ne tikai atdzīvināt jūsu biroju krāsā, bet arī nodrošināt savu darbu projektu vai komerciālo telpu pietiekoša to apgaismojuma tas ir nepieciešams!

 

Vajadzīga palīdzība, lai atrastu gaismu projektam? Ļaujiet mums palīdzēt jums.

Pie lampaungaisma.lv jūs atradīsiet lielu izvēli lampas un gaismas, tāpēc izvēloties pareizo gaismu, kas ir piemērots izmantošanai komerciāliem vai projekts varētu izrādīties mazliet grūtības. Lai palīdzētu un nodrošināt jūs ar attiecīgo informāciju, kas jums ir nepieciešams, sazināties, izmantojot mūsu tērzēšanas pakalpojumu, lai iesniegtu savu jautājumu un saņemt personisku atbildi. Alternatīvi jūs varat sniegt mums zvanu vai e-pastu mums, lai palīdzētu jums atrast ideālu un piemērotus gaismas.

new