Bezmaksas piegāde no 99€

Veicot pasūtījumu, kura vērtība ir 99€ un vairāk, mēs piegādāsim jūsu lampas bez maksas! Pasūtījumi, kas noformēti pirms 10:00 Pecpusdienā, tiks izsūtīti tajā pašā dienā.

30 dienu atpakaļnosūtīšanas politika

Reizēm gadās, ka jūs neesat pilnīgi apmierināts ar produktu. Tādā gadījumā, protams, varat to nosūtīt atpakaļ. Mēs ar prieku par to parūpēsimies. Pirkumu varat nosūtīt atpakaļ 30 dienu laikā no piegādes.

Piekare 1-fāzes sliežu ceļam melna

12,95 € 8,95 €
Tu ietaupīsi 31% šī akcija ir spēkā tikai 4 dienas
Izvēlieties daudzumu:
  • 1 x 8,95 € 31% Atlaide
  • 12 x 8,08 € 96,96 € 38% Atlaide
  • 24 x 7,65 € 183,60 € 41% Atlaide
Iekļauts PVN

Bezmaksas piegāde no 99 €

  • 30 dienas atgriešanās politika
Vajadzīga palīdzība
no mūsu komandas?

Mūsu komanda ir uz rokas 5 dienas nedēļā.

Zvaniet mums
+37168688947

Katru nedēļu mūsu cenas var mainīties atbilstoši pieejamībai krājumos un iepriekšējās nedēļas pārdošanas apjomiem. Tāpēc cenas var paaugstināties vai pazemināties, bet arī saglabāties tādas pašas kā iepriekš. Diena, kad cena atkal mainīsies, ir norādīta k


Norādītā ietaupījuma aprēķins vienmēr tiek veikts, pamatojoties uz ieteicamo cenu. Šī ieteicamā cena (MSRP) ir ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena par preci. Lampaungaisma norāda ieteicamo cenu kā atsauces cenu.

upsell

Mēs atradām vēl produktus kuri Jums varētu patikt!

Papildus informācija

Ja vēlaties pakārt savu sliežu apgaismojumu "peldošu" savā istabā, šī piekare ir ļoti jauks risinājums!
Tā ir balstiekārta 1 fāzes sliežu sistēmai ar tērauda kabeli un glītu griestu stiprinājumu mūžīgā melnā krāsā. Pateicoties 'viegli regulējamai' sistēmai, to var viegli noregulēt augstumā. Tā maksimālais garums ir 200 cm. Ideāls jebkurā telpā!
Pievērs uzmanību! Šī ir viena piekarināmā sistēma, pasūtiet vairāk, ja jūsu lampa ir jāpiestiprina pie griestiem ar vairāk punktiem. 1 fāzes sliede, kas nozīmē, ka visi punkti uz sliedes tiek kontrolēti kopā. Vai meklējat apgaismojumu, ko varētu piekārt uz sliedes? Tad 1-fāzes sliede ir ideāls risinājums. Bieži izmanto profesionālā vidē, piemēram, birojā vai viesmīlības nozarē.

Papildinformācija

Papildinformācija
Produkta informācija 
Preces numurs98414
AptumšojamsNon-Dimmable
Vispārīgi 
EAN08718881098017
ZīmolsQAZQA
InstrukcijaDownload PDF
Svars 0.2 kg
Izmēri un svars 
IepakojumsAugtstums 5 cm - garums 7,5 cm - platums 8,5 cm

Service & atgriešana

Service Apkalpošana

Mēs esam šeit tev, lai radītu vairāk telpas atmosfērai. Tāpēc pirkumam tu saņem 30 dienas pārdomu laiku, visi mūsu produkti nāk ar garantiju, un mēs esam viegli sasniedzami 5 dienas dienas nedēļā.

Retourneren Atgriešana

Ja jūs neesat apmierināts ar savu pasūtījumu, jūs varat nosūtīt to atpakaļ pie mums par brīvu. Jums ir 30 dienas bezmaksas atgriežas, lai atgrieztos jūsu pasūtījumu pilnībā vai daļēji.

Jūs varat e-pastu mums [email protected] vai zvaniet mums pa +37168688947 .

  • Bezmaksas piegāde 99 €
  • 30 dienas atgriešanas politika

Jautājumi par produktiem

Vēl nav jautājumu. Esi pirmais, kas uzdod jautājumu.