BLACK FRIDAY! Iepērcieties ar vismaz 30% atlaidi

Spuldzes

Visi veidi sīpolu pieejams ar mums!
Spuldzes
220 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
  • Bezmaksas piegāde no 70 €
  • 30 dienas atgriešanās politika
  • Bezmaksas atgriežas
 1. GU10-LED-lampa-COB-5W-380LM-2700K
  GU10 LED lampa COB 5W 380LM 2700K
  Noliktavā
  F
  5,95 € 3,95 €
 2. Black Friday Sale

 3. G9-LED-lampa-2,5W-200-lm-2700K
  G9 LED lampa 2,5W 200 lm 2700K
  Noliktavā
  F
  5,95 € 3,95 €
220 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Spuldzes

Meklējot pareizo spuldzi, kas atbilst jūsu vajadzībām, var būt sarežģīta, jo masu šķirnes pieejama. Vai jūs meklējat LED, halogēns vai vienkārši enerģijas taupīšanas spuldzīti, mēs varam jums palīdzēt, konsultējot un sašaurinot meklēšanu sīpola, kas atbilst jūsu vajadzībām. No skaidru un redzamu kvēldiega LED spuldzes uz energoefektīvām Sveču spuldzes, jūs varat atrast tos visus lampaungaisma.lv.

 

Liels klāsts LED un halogēna spuldzes!

Mums ir plašs dažādu veidu spuldzes, sākot no Edisona vītnes sīpolu nelielā G9s, atkarībā no spuldzes veida jums ir nepieciešams, kas atbilstu jūsu lampa. Sīpoli ir galvenais avots, tādēļ apgaismojuma spilgtums ir svarīgi, mēs izcelt katra jaudas un lūmenu sniedza dod jums iespēju izvēlēties, cik spilgti jūs vēlētos savu numuru būt vai cikos gaisotni jūs vēlētos, lai radītu. Jūs atradīsiet lielu vākšanu atšķiras LED spuldzēm, kas ir pārliecināts, lai atbilstu jūsu prasībām par lampaungaisma.lv! Energoefektīvākā ar garu mūžu, LED spuldzes ir visērtākais sīpoliem mūsu laika, pabeigtu izskatu lampu ar dekoratīvu vai funkcionālu LED spuldzi. Tas vienkārši nav diodes, kā par mūsu enerģijas taupīšanas Halogen spuldzes, tie ir dažādu formu un veidu. RGB spuldzes, kas ļauj mainīt krāsu, izveidot telpa piepildīta ar krāsainu apgaismojumu, kas iet ar savu stilu. Kā par dekoratīvās spuldzes? Skaisti un stilīgs dekoratīvie sīpoli, kas ir pārliecināts, ka, lai veiktu paziņojumu jebkurā telpā, redzami pavedieni, zelta pārklājumu un sveču formas, nebeidzamas izvēles dekoratīvās spuldzes, kas ir stilīgs dizains, bet ērta funkcionalitāte.

 

Nepieciešama palīdzība vai padoms, kad runa ir par spuldzēm?

Pie lampaungaisma.lv Jūs redzēsiet, ka tur vienmēr ir palīdzēt pieejams, lai palīdzētu jums atrast pareizo spuldze jums. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tērzēšanu vai arī varat zvanīt mums. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas un mēs palīdzēsim jums iegūt pareizo gaismu jums.

new