BLACK FRIDAY! Iepērcieties ar vismaz 30% atlaidi

LED spuldzes

Liels klāsts dekoratīvo un praktisko LED spuldzes pieejams jau šodien!
LED spuldzes
215 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
  • Bezmaksas piegāde no 70 €
  • 30 dienas atgriešanās politika
  • Bezmaksas atgriežas
 1. GU10-LED-lampa-COB-5W-380LM-2700K
  GU10 LED lampa COB 5W 380LM 2700K
  Noliktavā
  F
  5,95 € 3,95 €
 2. Black Friday Sale

 3. G9-LED-lampa-2,5W-200-lm-2700K
  G9 LED lampa 2,5W 200 lm 2700K
  Noliktavā
  F
  5,95 € 3,95 €
215 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

LED spuldzes

Meklējot labo LED spuldze, kas atbilst jūsu vajadzībām, var būt sarežģīta, jo masu šķirnes pieejama. Mēs varam palīdzēt jums, konsultējot un sašaurinot meklēšanu LED spuldzes, kas atbilst jūsu vajadzībām un lampas.

 

Liels klāsts LED spuldzes!

Mums ir plašs dažādu veidu LED spuldzes, sākot no Edisona vītnes sīpolu nelielā G9s, atkarībā no spuldzes veida jums ir nepieciešams, kas atbilstu jūsu lampa. Energoefektīvākā ar garu mūžu, tad LED gaismas ir visērtākais sīpoliem mūsu laika, pabeigtu izskatu lampu ar dekoratīvu vai funkcionālu E27 LED spuldze. Spuldze ir galvenais avots, tādēļ apgaismojuma spilgtums ir svarīgi, mēs izcelt katra jaudas un lūmenu sniedza dod jums iespēju izvēlēties, cik spilgti jūs vēlētos savu numuru būt vai Cikos gaisotni jūs vēlētos, lai radītu. Kā par dekoratīvās LED spuldzes? Kompliments mūsu klāstu lustras ar dekoratīvu LED sveču sīpolu vai izmantot skaidru kvēldiegu vai zelta LED spuldzes pendant gaismas, sienas gaismas vai galda un stāvlampas. LED spuldzes no zīmoliem, piemēram, Pharox un QAZQA visi pieejamie, nebeidzamas izvēles G9 LED spuldzes, kas ir stilīgs dizains, bet ērta funkcionalitāte.

 

Vai jums ir nepieciešama palīdzība vai padomu, ja runa ir par LED spuldzēm?

Pie lampaungaisma.lv Jūs redzēsiet, ka tur vienmēr ir palīdzēt pieejams, lai palīdzētu jums atrast pareizo spuldze jums. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tērzēšanu vai arī varat zvanīt mums. Mēs piedāvājam bezmaksas padomus, un mēs esam šeit, lai palīdzētu!

new