Bezmaksas piegāde no 99€

Veicot pasūtījumu, kura vērtība ir 99€ un vairāk, mēs piegādāsim jūsu lampas bez maksas! Pasūtījumi, kas noformēti pirms 10:00 Pecpusdienā, tiks izsūtīti tajā pašā dienā.

30 dienu atpakaļnosūtīšanas politika

Reizēm gadās, ka jūs neesat pilnīgi apmierināts ar produktu. Tādā gadījumā, protams, varat to nosūtīt atpakaļ. Mēs ar prieku par to parūpēsimies. Pirkumu varat nosūtīt atpakaļ 30 dienu laikā no piegādes.

Starta komplekts ar skrūvgriezi, ieskaitot uzgaļus un noņemšanas knaibles

14,95 € 12,95 €
Tu ietaupīsi 13% šī akcija ir spēkā tikai 4 dienas
Iekļauts PVN

Bezmaksas piegāde no 99 €

  • 30 dienas atgriešanās politika
Vajadzīga palīdzība
no mūsu komandas?

Mūsu komanda ir uz rokas 5 dienas nedēļā.

Zvaniet mums
+37168688947

Katru nedēļu mūsu cenas var mainīties atbilstoši pieejamībai krājumos un iepriekšējās nedēļas pārdošanas apjomiem. Tāpēc cenas var paaugstināties vai pazemināties, bet arī saglabāties tādas pašas kā iepriekš. Diena, kad cena atkal mainīsies, ir norādīta k


Norādītā ietaupījuma aprēķins vienmēr tiek veikts, pamatojoties uz ieteicamo cenu. Šī ieteicamā cena (MSRP) ir ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena par preci. Lampaungaisma norāda ieteicamo cenu kā atsauces cenu.

Papildus informācija

Vai plānojat pārcelties vai vēlaties sākt veikt gadījuma darbus savā pašreizējā mājā? Tad ātri iegūstiet šo sākuma komplektu mājās! Šajā komplektā jūs saņemsiet stiepļu noņēmēju un skrūvgriezi. Izmantojot 32 dažādu izmēru un formu uzgaļus, jūs vienmēr atrodaties īstajā vietā un varat viegli izvēlēties pareizo izmēru savam skrūvgriezim. Neatkarīgi no tā, kāds darbs jums jādara, sākuma komplekts jums nekavējoties palīdzēs.

Papildinformācija

Papildinformācija
Produkta informācija 
Preces numurs105885
AptumšojamsNon-Dimmable
Vispārīgi 
EAN08718881151033
ZīmolsQAZQA
InstrukcijaDownload PDF
Svars 0.2 kg
FormaTaisnstūris
Krāsa un materiāls 
MateriālsTērauds ar Poliesters
Izmēri un svars 
Kopējie izmēriAugtstums 1,7 cm - garums 15 cm - platums 6,5 cm
IepakojumsAugtstums 5 cm - garums 18 cm - platums 8 cm

Service & atgriešana

Service Apkalpošana

Mēs esam šeit tev, lai radītu vairāk telpas atmosfērai. Tāpēc pirkumam tu saņem 30 dienas pārdomu laiku, visi mūsu produkti nāk ar garantiju, un mēs esam viegli sasniedzami 5 dienas dienas nedēļā.

Retourneren Atgriešana

Ja jūs neesat apmierināts ar savu pasūtījumu, jūs varat nosūtīt to atpakaļ pie mums par brīvu. Jums ir 30 dienas bezmaksas atgriežas, lai atgrieztos jūsu pasūtījumu pilnībā vai daļēji.

Jūs varat e-pastu mums [email protected] vai zvaniet mums pa +37168688947 .

  • Bezmaksas piegāde 99 €
  • 30 dienas atgriešanas politika

Atsauksmes

Vidējā vērtējums no 1 pārskatiem

Mēs izmantojam Trustpilot kā neatkarīgu pakalpojumu sniedzēju atsauksmju apkopošanai. Trustpilot ir veicis saprātīgus un proporcionālus pasākumus, lai nodrošinātu, ka tās ir patiesas atsauksmes.

Jautājumi par produktiem

Vēl nav jautājumu. Esi pirmais, kas uzdod jautājumu.