Āra apgaismojums

Vairāk nekā 350 āra apgaismojums krājumā un tieši pieejami Jums!
Āra apgaismojums
656 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 70 €
    • 30 dienas atgriešanās politika
    • Bezmaksas atgriežas
  1. interjera nedēļas

656 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Āra apgaismojums

Āra apgaismojums ir ideāli, lai nodrošinātu papildu apgaismojumu vai izdaiļot savu dārzu, terasi un piebraucamais ceļš. Āra apgaismojums nāk dažādās formās, kas ir piemēroti dažādām funkcijām. Āra lampas viss nāk ar IP klasifikācija, kas norāda uz aizsardzības līmeni pret ūdeni un putekļiem, IP44 aizsargāta pret ūdens šļakatām, lai IP65 un augstāk, kas ir aizsargāti pret smago ūdeni un putekļiem. Mūsu lielu atlases āra apgaismojums esat pārliecināts, lai atrastu skaistu un ideālu lampa, kas atbilstu jūsu vajadzībām, no LED gaismas, zemes spotIights uz āra sienas gaismas un poleriem. Atkarībā no tā, kāda veida stilu vai atmosfēru jūs vēlētos izveidot, jums ir plašas iespējas lampas, no kuriem izvēlēties. Jūsu terases vai klāja izvēlēties no plašā klāsta dekoratīvās zemes prožektorus, kas izstaro gaismu skaisti, smaile LED apgaismojums jūsu rožu gultu vai dārza krūmiem, kas par grīdas vai galda lampas, lai uzlabotu apgaismojumu vai izveidotu skaistu mājīgu un atmosfēras gaismu. Liels klāsts lampas ar sensoru jūsu durvīm vai LED plūdu gaismas, lai nodrošinātu spēcīgu apgaismojumu jomās, piemēram, jūsu garāžā. Mums ir liels un dekoratīvās videi draudzīgas un energoefektīvas saules gaismas, lai kļūtu par daļu no jūsu āra un ārējā apgaismojuma.

 

Dekoratīvie āra apgaismojums ar unikālām iezīmēm.

Pie lampaungaisma.lv jūs atradīsiet lielu vākšanu dekoratīvās un unikālu gaismas, kas būs pievienot krāsu un stilu, lai jūsu dārzu vai terases. Izvēlieties no mūsu klāsta poleriem kas nāk dažādās krāsās un izmēros, kas iedegas jūsu dārza taku vai piebraucamais ceļš. Kā par mūsu energoefektīvo LED gaismas, kas turpinās, lai apgaismotu jūsu izvēlētajā jomā jau daudzus gadus, vai kā par mūsu sienas vai griestu apgaismojumu, kas nāk ar kustības sensoriem, kas varētu būt papildu drošības apgaismojums, kas jums var būt nepieciešams. Mūsu zemes prožektori, kas var iet dziļi pazemē, ir ļoti labi aizsargāti pret bojājumiem un ir ūdensizturīgs, daži no mūsu zemes prožektorus var ilgt līdz 5000kg svars tādējādi ļaujot, ka tas ir ideāli piemērots jūsu piebraucamais ceļš. Mūsu smaile vai dārza stabi ir ideāls izceļot kokus un puķes vakarā, radot skaistu un viesmīlīgā atmosfērā vasaras vakaros. Atsakieties par RGB krāsains LED gaismas vai LED spuldzes pievienot krāsu uz vietu, kur jūs vēlaties savā dārzā.

 

Nepieciešama palīdzība vai padoms, kad runa ir par ārējo apgaismojumu?

Pie lampaungaisma.lv Jūs redzēsiet, ka tur vienmēr ir palīdzēt pieejams, lai palīdzētu jums atrast pareizo āra lampa. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tērzēšanu vai arī varat zvanīt mums. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas un mēs palīdzēsim jums iegūt pareizo gaismu jums.

new