Āra apgaismojums

Vairāk nekā 350 āra lampas, kas ir pieejamas jau tūlīt!
Āra apgaismojums
658 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

658 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Āra apgaismojums

Āra apgaismojums ir ideāli piemērots, lai nodrošinātu papildu apgaismojumu vai izdaiļotu savu dārzu, terasi un piebraucamo ceļu. Āra apgaismojums ir pieejams dažādās formās, kā arī tas ir paredzēts dažādu funkciju veikšanai. Pie visām āra lampām ir norādīta attiecīgā IP klasifikācija, kas norāda uz aizsardzības līmeni pret ūdeni un putekļiem, proti, IP44 aizsargā pret ūdens šļakatām, savukārt IP65 un augstāk aizsargāt pret lielu ūdens daudzumu un putekļiem. Mēs garantējam, ka Jūs mūsu plašajā piedāvājumā atradīsiet lampu, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Mēs piedāvājam LED gaismas, zemes spotlampas, ārtelpu sienas gaismas un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, kāda veida stilu vai atmosfēru vēlaties izveidot, pie mums Jūs atradīsiet, ko meklējat. Jūsu terasei vai verandai varat izvēlēties kādu no mūsu piedāvājumā esošajiem dekoratīvajiem zemes prožektoriem, LED lampām, grīdas vai galda lampām, tādā veidā Jūs uzlabosiet apgaismojumu vai izveidosiet mājīgu un siltu atmosfēru. Mūsu piedāvājumā ir arī lampas ar sensoriem Jūsu durvīm vai LED gaismas, kas nodrošinās spēcīgu apgaismojumu, piemēram, Jūsu garāžā. Kā arī mēs vēl piedāvājam plašu dekoratīvo videi draudzīgu un energoefektīvu lampu klāstu.

 

Dekoratīvais āra apgaismojums ar unikālām iezīmēm

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv Jūs atradīsiet plašu dekoratīvo lampu klāstu dažādās krāsās, lai Jūsu dārzs vai terase iemirdzētos no jauna. Izvēlieties kādu no mūsu piedāvājumā esošajām lampām, kas pieejamas dažādās krāsās un izmēros. Tās izgaismos Jūsu dārzu vai piebraucamo ceļu. Mūsu energoefektīvās LED gaismas kalpos gadiem ilgi, tāpat kā mūsu sienas vai griestu lampas, kurām komplektā līdzi nāk ar kustības sensori. Nepieciešamības gadījumā sniedz Jums drošības sajūtu. Mūsu zemes prožektori, kas tiek iestiprināti dziļi zemē, ir ūdensizturīgi un nebojājas. Šāds apgaismojums ir lieliski piemērots Jūsu piebraucamajam ceļam. Mūsu dārza laternas lieliski izceļ kokus un ziedus vakarā, radot skaistu un viesmīlīgu atmosfēru vasaras vakaros.

Nepieciešama palīdzība izvēlēties pareizo āra apgaismojumu?

Draudzīgā lampaungaisma.lv speciālistu komanda vienmēr ir pieejama, lai palīdzētu Jums atrast vispiemērotāko āra lampa. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot e-pastu, tērzēšanas platformu vai norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas, palīdzot Jums izvēlēties piemērotāko lampu.

new