Zemē iebūvējamas āra spotlampas

Āra zemes prožektori
Zemē iebūvējamas āra spotlampas
15 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
    • Bezmaksas piegāde no 70 €
    • 30 dienas atgriešanās politika
    • Bezmaksas atgriežas
  1. interjera nedēļas

15 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Āra zemes prožektori

Āra zemes un ieklāšanas starmeši ir ideāli, ja jums ir nepieciešama, lai atklātu jebkuru āra teritoriju, piemēram, savu dārzu un vadītāja veidā. Taču mūsu āra zemes un ieklāšanas starmeši nav jābūt tikai, lai saņemtu gaismu, bet tas varētu arī būt, ka jūs vēlētos, lai apgaismotu jūsu dārza puķes, kokus vai sienu kopā ar savu ieklāšanas jomā. Mums ir plašs dažādu āra zemes salona apgaismojums, piemēram, adatu zemes vietām, akcentējot kokiem, gultas ziedu un dārza piederumiem līdz padziļinājumā LED prožektoriem, lai ilgāk un vairāk enerģijas efektīvāku saules zemes prožektori ar kustības sensoriem, kur Saules enerģijas pilnvaras gaismas. Mums ir arī komplekti zemes prožektorus uz RGB krāsu mainās gaismas, lai pievienotu krāsu jūsu āra zonā! Pasūtiet āra zemi un ieklāšana gaismas ar mums šodien!

 

Padziļinājumā, LED un Saules zemes gaismas visi ir atrodami šeit!

Jūs atradīsiet dažādas āra zemes un ieklāšana gaismas, kas ir pārliecināts, lai atbilstu jūsu prasībām! Aizpildiet savu dārzu vai ceļu ar padziļinājumā zemes LED prožektorus, kas ir silti balta vai RGB krāsu mainīgo padziļinājumā zemes starmeši kā dekoratīvais apgaismojums jūsu ieklāšanas jomā. Mūsu piebraucamais ceļš un ceļš zemes salona apgaismojums, var veikt no automašīnas svaru, kas ļauj jums redzēt tumsā, kad jūs braucat uz augšu. Kāpēc ne atteikties LED prožektorus, kas ilgst daudz ilgāk un ir vairāk enerģijas efektivitāti, ietaupot naudu! īsākas dienas Gada laikā mēs pieprasām vairāk apgaismojuma tad kāpēc ne izvēlēties mūsu saules zemes plankumi ar kustības sensoriem vai regulējamām un nolieces zemes salona apgaismojums, ka jūs varat tiešs apgaismojums, kur jums ir nepieciešams. Ar to ūdensizturīgu un ūdens pierādījums zarnas, ir daudz āra zemes prožektori, sākot no IP44s-IP67s atkarībā no tā, kur vēlaties uzstādīt tiem. Skatiet mūsu klāstu āra sienas lampas, pendant lampas un dekoratīvais apgaismojums uz komplimentiem jūsu zemes un ieklāšana gaismas!

 

Vajadzīga palīdzība vai padomu, ja runa ir par zemes un ieklāšana gaismas?

Pie lampaungaisma.lv Jūs redzēsiet, ka tur vienmēr ir palīdzēt pieejams, lai palīdzētu jums atrast āra zemes uzmanību. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tērzēšanu vai arī varat zvanīt mums. Mēs piedāvājam bezmaksas padomus, un mēs palīdzēsim jums iegūt pareizo gaismu jums.

new