Iegūstiet visu Jūsu jauno apgaismojumu ar vismaz 20 % atlaidi

Zemē iebūvējamas āra spotlampas

Ārtelpu iebūvējamās spotlampas
Āra dārza starmeši ir ideāli piemēroti noteiktu teritoriju iezīmēšanai vai dārza aprakšanai! Mēs dalāmies dažādos stilos un izmēros, kas ļauj ērti izmantot to, kur tā ir visvairāk. Tev šodien savā dārzā vajag!
Zemē iebūvējamas āra spotlampas
13 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. pavasara atlaide

13 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Ārtelpu spotlampas

Āra ainavas un ieklāšanas starmeši ir ideāli, ja nepieciešams atklāt jebkuru āra laukumu, piemēram, jūsu dārzā un vadītāja veidolā. Bet mūsu āra ainavai un dobjiem prožektoriem nav jābūt tikai tāpēc, lai iegūtu gaismu, bet var būt arī tā, ka jūs vēlētos savu dārza ziedu, koku vai sienu izgaismot ar savu ielokā esošo. Mums ir plašs dažādu āra zemju kupeju apgaismojums, piemēram, adata zemes vietām, izceļot kokus, dobju puķes un dārza piederumus līdz dziļākiem LED prožektoriem, lai vairāk un vairāk energoefektīvo sunground prožektoru ar kustību sensoriem, kur iedegas “Sunshine Power power”. Mums ir arī zemes prožektoru komplekti RGB krāsu mainīgajā apgaismojumā, lai pievienotu krāsu savai āra zonai! Pasūtiet āra zemi un šķūņa apgaismojumu ar mums šodien!

Iebūvējamās ārtelpu spotlampas atradīsiet šeit!

Atradīsiet dažādas āra zemes un norobežojošās gaismas, kas noteikti atbilst jūsu prasībām! Aizpildiet savu dārzu vai ceļu ar iedobē esošās zemes indikatoriem, kuri ir siltināti baltā vai RGB krāsu mainošā padziļinājumā, zemes starmeši kā dekoratīvi gaismas stari jūsu norobežojuma laukā. Mūsu piebraucamais ceļš un ceļa zemes salona apgaismojums var ņemt smagumu no auto, kas ļauj redzēt tumsā, kad braucat augšup. Kāpēc gan nepadoties LED starmešiem, kas ilgst daudz ilgāk, un tiem ir lielāka energoefektivitāte, ietaupot naudu! īsākas dienas gada laikā mēs pieprasām vairāk apgaismojuma, tad kāpēc gan neizvēlēties savus saules starmešus ar kustības sensoriem vai regulējamiem un saliekamiem zemes salona gaismekļiem, kurus jūs varat vadīt, kur jums nepieciešams. Līdz ar to ūdensizturīgās un ūdensizturīgās zarnās ir gana daudz āra zemes prožektoru, sākot no IP44s-IP67s atkarībā no tā, kur vēlaties tos uzstādīt. Skatiet mūsu āra sienas lampu, piekaramo lampu un dekoratīvā apgaismojuma klāstu par komplimentiem uz jūsu zemes un norobežojiet gaismu!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

 

new