Iegūstiet visu Jūsu jauno apgaismojumu ar vismaz 20 % atlaidi

Bollard apgaismojums

Pārbaudiet mūsu klāstu stabi, lai atbilstu jūsu āra vajadzībām!
Āra polu lukturi ir ideāli piemēroti jūsu piebraucamajiem ceļiem un ceļiem. Mums ir liels dažādu stilu, izmēru un krāsu āra polu un pjedestālu klāsts. Izvēlieties pareizo āra polu no mūsu diapazona un šodien pārveidojiet savas ārtelpas!
Bollard apgaismojums
155 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. pavasara atlaide

155 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Dārza apgaismojums

Āra staba gaisma ir ideāla āra vietās, kur jūs vēlētos veidot izziņas un radīt atmosfēru papildus citiem gaismas stariem uz jūsu verandas un terases. Plīstošais apgaismojums ir ideāli piemērots papildu apgaismojuma pievienošanai stūrī vai pie inheritance laukuma, lai nolasītu vai apgaismotu noteiktu laukumu, atrastu ideālu ĀRA polu lampu pie lampaungaisma.lv!

Perfekts dārza apgaismojums!

Atrodiet vispiemērotāko postlampu, kurā noteikti izteiksies par savu inkrustāciju vai terasēm, kad radīt skaistu atmosfēru un atmosfēras apgaismojumu Perfekti būt ap āra ugunskuru naktī. Tomēr pati kolonnas gaisma neradīs pietiekamu apgaismojumu, komplimentu vispārējam klājumam ar mūsu āra sienas lampu, piekaramo gaismu un zemējumu, kā arī norobežojošās radioviļņu vai griestu lampas. Tāpat kā daži RŪTAINI saules stari ļauj savam dārzam nākt uz savu dārza ceļu vai puķu dobi naktī. Viss iet labi ar mūsu āra polu lampiņu klāstu.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new