LED āra apgaismojums

Ilgtspējīgs LED āra apgaismojums

Iepērcieties šeit, lai iegādātos skaistas āra LED lampas savam dārzam vai fasādei! Izvēlieties savu iecienītāko LED āra apgaismojumu un pievilcīgi un ilgtspējīgi izgaismojiet dārzu. Mūsu āra LED gaismām ir zems enerģijas patēriņš un ilgs kalpošanas laiks. Izdariet apzinātu LED āra lampu izvēli!

LED āra apgaismojums
170 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
170 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Apgaismojiet dārzu ar LED āra apgaismojumu

Ilgtspējīgs dārza apgaismošanas veids ir LED lampas. LED āra apgaismojumam ir ilgs kalpošanas laiks, tāpēc varēsiet par to priecāties ilgstoši. lampaungaisma atradīsiet visu veidu, dažādu stilu LED apgaismojumu āram, piemēram, laucinieciska stila LED āra apgaismojumu, kas piešķirs dārzam mierīgu lauku atmosfēru. Mūsu klāstā atradīsiet arī mūsdienīgas LED āra lampas un dizaineru radītas LED āra lampas – kaut ko ikvienai gaumei. Vai vēlaties saskaņot savu interjera un dārza LED apgaismojumu? Tad apskatiet visus mūsu LED gaismekļus un ilgtspējīgi aprīkojiet gan sava mājokļa interjeru, gan āra zonu.

Ūdensizturīgas LED dārza lampas

Iegādājoties āra lampas, ir svarīgi, lai tās būtu ūdensdrošas. Kad izvēlēts LED āra apgaismojums, vienmēr pārbaudiet tā IP aizsardzības pakāpi. IP44 pakāpe norāda uz šļakatdrošību un ir lieliski piemērota lietošanai zem terases jumta. Jo augstāka ir LED āra lampu IP aizsardzības pakāpe, jo tās ir drošākas pret ūdens ietekmi. Tādā veidā varat būt droši, ka izvēlaties izturīgas LED āra lampas, kas papildinās jūsu dārza atmosfēru.

Kopā piemeklēsim ideālo LED āra apgaismojumu 

Atrast ideālo āra lampu nav nemaz tik vienkārši, jo īpaši tāpēc, ka jāpievērš uzmanība atbilstošai lampas IP aizsardzības pakāpei. Tāpēc ar prieku palīdzēsim jums atrast atbilstošo LED āra apgaismojumu. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai uzdotu jautājumus par mūsu LED āra apgaismojumu.

new