10% PAPILDU atlaide visam* Vairāk informācijas ›

Dārza laternas

Dažādu formu un stilu dārza laternas.

Mūsu dārza laternu klāstā atradīsiet āra laternas, sienu laternas un piekaramās laternas. Visas mūsu āra laternas piešķirs jūsu dārzam vai citām āra zonām pievilcīgu vakara apgaismojumu.

Dārza laternas
30 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
  • Bezmaksas piegāde no 400 €
  • 30 dienas atgriešanas politika
 1. Klasisks-laternas-melns-122-cm---Capital
  Klasisks laternas melns 122 cm - Capital
  49,95 € 34,95 €
  Of bespaar 46% als je er 6 koopt
  Noliktavā
30 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Vai meklējat dārza laternas?

lampaungaisma atradīsiet meklētās dārza laternas. Mēs piedāvājam dažādu stilu āra laternas – gan moderna, gan laucinieciska dizaina. Āra laterna vai grīdas laterna būs pievilcīgspapildinājums dārzam. Šādas laternas bieži tiek uzstādītas blakus dārza celiņiem vai lapenei. Tās padara attiecīgās zonas ne tikai pievilcīgas, bet arī īpaši funkcionālas. Kombinējiet laternas ar āra apgaismojuma stabiņiem un dārza celiņu apgaismojumu, lai dārzam piešķirtu vienojošu akcentu.

Āra laternu iespējas

Kā minējām iepriekš, āra laternas ir īpaši piemērotas uzstādīšanai gar dārza celiņiem. Laternas savā dārzā varat izmantot dažādos veidos. Lai izgaismotu savus mīļākos augus naktī, izmantojiet zemes laternu. Izgaismojot augus ar dārza laternu, iespējams tūlītēji radīt īpašu atmosfēru visā dārzā. Dārzā uzstādot celiņu apgaismojumu un dārza laternas, izveidosiet skaistu fona atmosfēru. Mūsu preču klāstā atradīsiet arī sienas laternas un piekaramās lampas.

Vai jums nepieciešama palīdzība pareizās dārza laternas izvēlē?

lampaungaisma izvēlei pieejams ļoti plašs dārza laternu klāsts, tāpēc izvēles izdarīšana var nebūt viegla. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot tērzēšanas funkciju, pa tālruni vai e-pastu, un mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem. Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem. Mēs vienmēr palīdzēsim jums atrast meklēto āra laternu.

new