Lampa bez abažūra

Izveidojiet savu individuālo lampu, izvēloties šīs lampas bez abažūriem
Uzņēmumā lampaungaisma.lv savam mājoklim varat izvēlēties arī lampu bez abažūra Mēs piedāvājam gaismas ķermeņus bez abažūriem. Izvēloties lampu bez abažūra, izvēlēties tās izskatu paši! Plaša izvēle uzņēmumā lampaungaisma.lv.
Lampa bez abažūra
78 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
  • Bezmaksas piegāde no 400 €
  • 30 dienas atgriešanas politika
 1. Piekaramā-lampa-melna-1-gaisma---Cavalux
  Piekaramā lampa melna 1 gaisma - Cavalux
  54,95 € 34,95 €
  Of bespaar 54% als je er 6 koopt
  Noliktavā
 2. Klasiskā-grīdas-lampa-melna---Classico
  Klasiskā grīdas lampa melna - Classico
  185,00 € 125,00 €
  Of bespaar 39% als je er 2 koopt
  Noliktavā
78 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Vēlaties iegādāties lampu bez abažūra?

Kas gan var būt aizraujošāks par lampas projektēšanu? lampaungaisma atradīsiet dažādus gaismekļus, kurus piedāvājam iegādāties bez abažūriem. Jūs varat izvēlēties abažūru atsevišķi. Šeit atradīsiet sienas gaismekļus, piekaramās lampas, grīdas lampas un galda lampas daudz dažādās variācijās. Gaismekli var izmantot ilgstoši, ja bieži mainīsiet abažūru. Nav nepieciešams izmest pašu lampu, ja varat vienkārši nomainīt tās abažūru. Reizēm abažūrs lampai pat nav nepieciešams. Lampa bez abažūra izskatās robusti, ar industriāla dizaina akcentu. Atliek tikai tai izvēlēties izteiksmīgu spuldzi. Apskatiet arī mūsu dekoratīvo spuldžu klāstu, kas lieliski papildinās jūsu lampu bez abažūra!

Vai jums nepieciešama palīdzība gaismekļa izvēlē bez abažūra?

Pašam izprojicēt lampu nebūt nav viegli. Daudz dažādi gaismekļi ir uzstādāmi bez abažūra. Tieši tāpēc vēlamies pēc iespējas efektīvāk palīdzēt jums atrast ideālu lampu bez abažūra. Vai jums sagādā grūtības lampas izvēle bez abažūra? Lūdzu, sazinieties ar kādu no mūsu darbiniekiem, kurš palīdzēs jums atrast ideālo lampu bez abažūra.

new