Papildu 5% atlaide griestu ventilatoriem!* >

Privātums un sīkdatnes

Pārlūkojot mūsu vietni un veicot pirkumus tajā, jūs uzticat mums savus personas datus. Mēs nopietni uztveram savu atbildību šajā jautājumā un darām visu iespējamo, lai pēc iespējas labāk aizsargātu jūsu datus.

Šajā paziņojumā par privātumu un sīkdatnēm mēs pēc iespējas skaidrāk izskaidrojam, kā mēs cenšamies aizsargāt jūsu privātumu, apstrādājot jūsu datus, un kādas izvēles jūs varat izdarīt šajā sakarā.

 

Saturs

Kas ir atbildīgs par manu personas datu apstrādi?

Ko tas man nozīmē?

Kādas ir manas izvēles iespējas?

Kas tad īsti IR personas dati?

Kuri mani dati tiks apstrādāti un kāpēc?

Kā mani dati var tikt apstrādāti mārketinga nolūkos?

Kādi ir tiesiskie pamati manu datu apstrādei?

Kuras puses var saņemt manus datus?

Cik ilgi mani dati tiks saglabāti?

Kur mani dati tiks glabāti?

Kā mani dati tiks aizsargāti?

Kādas ir manas tiesības attiecībā uz maniem personas datiem?

Vai šis paziņojums par privātumu un sīkdatnēm attiecas arī uz citām vietnēm?

Vai šis paziņojums par privātumu un sīkdatnēm var tikt mainīts?

Ja rodas kādi jautājumi, ar ko es varu sazināties?

Sīkfaili

 

Kas ir atbildīgs par manu personas datu apstrādi?

Mēs esam uzņēmums Lamp en Licht Online B.V. (turpmāk tekstā saukts „Lampaungaisma”), atrašanās vietas adrese: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Nīderlande.

Mēs esam puse, kura ir atbildīga par vietnes lampaungaisma.lv nodošanu jūsu rīcībā un ar to saistīto personas datu apstrādi.

 

Ko tas man nozīmē?

Visās mūsu datu apstrādes darbībās mēs ievērojam piemērojamos tiesību aktus privātuma jomā. Cita starpā tas nozīmē turpmāk minēto:

 • Mēs skaidri izskaidrojam, kādiem mērķiem mēs apstrādājam personas datus. Piemēram, mēs to darām, šajā nolūkā izmantojot šo paziņojumu par privātumu un sīkdatnēm
 • Mēs saglabājam pēc iespējas mazāk personas datu un, ja iespējams, apstrādājam tikai to informāciju, kas mums ir nepieciešama, lai sniegtu jums pakalpojumu, kuru vēlaties iegādāties
 • Mēs noteikti lūdzam jūsu atļauju apstrādāt jūsu personas datus, ja jūsu piekrišana ir nepieciešama vai arī mēs uzskatām, ka tā ir piemērota – piemēram, piedāvājot jums dažādas izvēles iespējas vai iestatījumus
 • Mēs veicam drošības pasākumus jūsu personas datu aizsardzībai. Šie paši pienākumi tiek uzlikti arī pusēm, kuras apstrādā personas datus mūsu vārdā
 • Mēs ievērojam jūsu tiesības, piemēram, tiesības uz datu pārbaudi, labošanu vai dzēšanu pēc jūsu pieprasījuma

 

Kādas ir manas izvēles iespējas?

Lai jūs varētu būt atbildīgs par savu privātumu, mēs jums jautājam, vai vēlaties atļaut mums apstrādāt vairāk vai labāk mazāk informācijas par jūsu mijiedarbību ar mūsu vietni. Jūs pats varat izvēlēties pareizo iestatījumu jebkurā laikā.

Ja vēlaties, lai mēs maksimāli pielāgotu mūsu īpašos piedāvājumus, reklāmas un pakalpojumus jūsu interesēm, vēlmēm un prasībām, jūs varat atļaut mums apstrādāt jūsu datus šajā nolūkā. Tas ļaus mums sasniegt labākus rezultātus, palīdzot jums, tāpat kā veikalnieks, kurš jūs labi pazīst, var labāk palīdzēt jums atrast to, kas jums nepieciešams. Ja kāda iemesla dēļ to nevēlaties, jūs varat arī atļaut mums apstrādāt tikai tos datus, kas noteikti ir nepieciešami.

 

Kas tad īsti IR personas dati?

Personas dati ir visi dati, pēc kuriem var izsekot līdz jums personīgi, tajā skaitā jūsu vārds un uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Unikālie numuri, kas ļauj mums atpazīt jūs, piemēram, jūsu klienta numurs, IP adrese vai sīkdatnes ID, arī uzskatāmi par personas datiem, tāpat kā jūsu pasūtījumu vēsture un pārlūkošanas darbības mūsu vietnē.

 

Kuri mani dati tiks apstrādāti un kāpēc?

To, kurus jūsu personas datus mēs apstrādāsim un kādiem mērķiem, pirmkārt un galvenokārt nosaka jūsu iestatījumi, izvēles un darbības mūsu vietnē. Tālāk ir sniegts apraksts par to, kāda veida personas dati mums ir jāapstrādā kādai darbībai vai aktivitātei.

Mūsu vietnes apmeklēšana

Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, mums ir jāapstrādā vismaz tādi dati kā jūsu IP adrese. Ja mēs neapstrādājam jūsu IP adresi, mēs nevaram parādīt jums tīmekļa lapu, kuru vēlaties skatīt.

Turklāt mēs izmantojam sīkdatnes un tamlīdzīgas metodes, lai nodrošinātu vietnes ērtu lietošanu. Sīkdatnes ir sīkfaili, kurus jūsu ierīcē saglabā jūsu tīmekļa pārlūkprogramma, un mūsu sistēmas tos var nolasīt un rediģēt (ja nepieciešams). Piemēram, mēs izmantojam sīkdatni, kas saglabās jūsu iepirkumu groza saturu, kamēr jūs pārlūkojat mūsu vietni. Mēs izmantojam arī noteikti nepieciešamo sīkdatni (t.i., sīkdatni, kas nepieciešama vietnes funkcionēšanai), lai saglabātu jūsu iestatījumus attiecībā uz mērķiem, kādiem esat atļāvis mums izmantot sīkdatnes un tamlīdzīgas metodes. Tērzēšanas funkciju mūsu vietnē iespējo funkcionalitātes sīkdatne. Papildus sīkdatnēm mēs varam izmantot citas metodes, kas ļauj mums saglabāt noteiktus datus jūsu ierīcē vai iegūt noteiktus datus no jūsu ierīces. Piemēram, mēs varam izmantot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atpazītu jūsu ierīci un pēc tam saglabātu vai nolasītu jūsu preferences.

Lai identificētu un atrisinātu tehniskas problēmas un drošības incidentus, mūsu tīmekļa serveris veido žurnālus katru reizi, kad tiek apmeklēta mūsu vietnes lapa. Ja jūs neesat norādījis, ka iebilstat pret mūsu statistikas datu vākšanu, mēs varam izmantot šādus žurnālus arī šim nolūkam.

Jūs pats varat ieslēgt vai izslēgt sīkdatnes un datu apstrādes darbības, kuras nav noteikti nepieciešamas vietnes darbībai (piemēram, failus, kas vāc statistikas datus, saglabā jūsu preferences un personalizē īpašos piedāvājumus un reklāmas), izvēlnē Iestatījumi.

Pasūtījuma veikšana

Kad jūs veicat pasūtījumu, mums ir nepieciešami šādi dati:

 • informācija par jūsu maksājumu, lai noskaidrotu, vai esat samaksājis par pasūtījumu
 • jūsu kontaktinformācija, lai nosūtītu jums jaunāko informāciju par jūsu pasūtījuma apstrādi
 • jūsu pilns vārds, uzvārds un adrese, lai varētu piegādāt jūsu pasūtījumu.

Kad veicat pasūtījumu, jums tiek dota iespēja aizliegt mums nosūtīt jums īpašos piedāvājumus vai informāciju par produktiem vai pakalpojumiem, kas ir līdzīgi jūsu iegādātajiem. Ja jūs neizmantosiet iespēju atteikties, mēs varam nosūtīt jums e-pasta ziņojumus, lai informētu jūs par piedāvājumiem, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, spriežot pēc iepriekš no mums veiktajiem pirkumiem.

Konta izveidošana

Lai atvieglotu mūsu vietnes lietošanu, mēs piedāvājam jums iespēju izveidot pie mums kontu. Ja to izveidosiet, nākamajā pasūtījuma veikšanas reizē jums nebūs atkārtoti jāievada visa informācija. Ja vēlaties izveidot kontu, papildus informācijai, kas attiecas uz jūsu pasūtījumu, jums jāievada parole, kuru mēs saglabāsim drošā veidā (skatiet zemāk sadaļu „Drošība”).

Sazināšanās ar mums

Mēs ļaujam jums sazināties ar mums dažādos veidos, piemēram, tērzētavā, pa e-pastu un tālruni. Mēs apstrādāsim saņemtos jūsu ziņojumus, lai varētu labāk atbildēt uz jūsu jautājumu vai pieprasījumu.

Parakstīšanās uz mūsu jaunumiem

Jūs varat parakstīties uz mūsu e-pasta ziņojumiem ar īpašiem piedāvājumiem, pat neveicot pasūtījumu pie mums. Ja norādīsiet mums savu e-pasta adresi, mēs varēsim to izmantot, lai nosūtītu jums īpašos piedāvājumus. Jūs varat atteikties no parakstīšanās jebkurā laikā e-pasta ziņojumos norādītajā veidā.

Piedalīšanās tirgus izpētē, atsauksmes sniegšana

Mēs darām visu iespējamo, lai padarītu jums mūsu pakalpojumus pēc iespējas lietotājdraudzīgākus un vērtīgākus. Mēs varam aicināt jūs palīdzēt mums to izdarīt, piemēram, piedaloties tirgus izpētē, bez jebkādiem nosacījumiem. Piemēram, mēs varam jums pajautāt, cik apmierināts esat ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un cik liela ir iespējamība, ka ieteiksiet mūs citiem (patērētāju lojalitātes indekss, NPS). Tas, vai jūs vēlaties piedalīties šādā tirgus izpētē, ir pilnībā atkarīgs no jums. Jūsu viedokļi vai atsauksmes netiks darītas zināmas citām personām.

Fotogrāfiju kopīgošana sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #jālampaungaismalv

Jūs varat kopīgot ar mums fotogrāfijas, kurās redzams atmosfēras gaismas avots jūsu mājās, izmantojot tēmturi #jālampaungaismalv. Lūdzu, izlasiet prasības, kādām jūsu fotogrāfijām ir jāatbilst, šeit.

 

Kā mani dati var tikt apstrādāti mārketinga nolūkos?

Mārketinga sīkdatnes

Ja izvēlēsieties piekrist mārketinga sīkdatnēm un datu apstrādes darbībām, mūsu mārketinga partneri var apstrādāt jūsu mijiedarbību ar mūsu vietni un apvienot šos datus ar jūsu mijiedarbību ar citām vietnēm, kurās tie ir aktīvi un kurās jūs esat piekritis datu apstrādes darbībām. Viņi var izmantot šādi iegūto informāciju, lai izdarītu pieņēmumus par jūsu vēlmēm un preferencēm. Pēc tam šos pieņēmumus var izmantot, lai izlemtu, kuri īpašie piedāvājumi un reklāmas jums būtu visinteresantākās.

Atkarībā no izmantotās mārketinga stratēģijas veida, kas laiku pa laikam var tikt mainīts, mēs varam definēt to personu grupu „auditorijas” vai „segmentus”, kurām ir kopīgi konkrēti raksturlielumi vai darbības un kurām šī iemesla dēļ mēs vēlētos biežāk vai retāk rādīt mūsu reklāmas. Tā kā mēs varam sekot līdzi tam, vai cilvēki veic pasūtījumu pēc konkrētas reklāmas noskatīšanās, mēs varam gūt priekšstatu par mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti.

Vietnēs un pakalpojumos, kuros tiek rādītas mūsu reklāmas vai citu reklāmdevēju reklāmas (piemēram, jūsu iecienītākajā ziņu vietnē), izmantojot mārketinga sīkdatnes vai tamlīdzīgas metodes, bieži tiek izmantotas automatizētas sistēmas, kas ļauj reklāmdevējiem piedāvāt noteiktas naudas summas par reklāmas rādīšanu. Reklāma, kas jums tiks rādīta, ir tā, kas tobrīd saņēmusi visaugstāko cenas piedāvājumu, jo ir sagaidāms, ka šis produkts vai pakalpojums visvairāk atbilst jūsu interesēm un vajadzībām. Galu galā tiek uzskatīts, ka tas palielinās iespējamību, ka jūs vēlēsities iegādāties šo produktu vai pakalpojumu. Paši būdami reklāmdevēji, arī mēs varam izmantot šādus pakalpojumus, lai varētu jums parādīt tos īpašos piedāvājumus un reklāmas, kas, kā mēs ceram, visvairāk interesēs jūs.

Ir ļoti svarīgi apzināties, ka pastāv daudzi faktori, kas nosaka, kura reklāma jums tiks rādīta un kur. Viens no faktoriem, kas to nosaka, var būt jūsu mijiedarbība mūsu vietnē un tas, vai jūs piekrītat vai nepiekrītat mārketinga sīkdatņu izmantošanai un jūsu datu apstrādei, tomēr daudzos gadījumos tas nav izšķirošs.

Mēs varam izmantot mārketinga sīkdatnes arī tādam nolūkam, lai pēc iespējas labāk pielāgotu mūsu vietnes saturu jūsu vēlmēm.

Lai aizsargātu jūsu privātumu, mēs saviem mārketinga partneriem nenorādām jūsu vārdu un uzvārdu. Jūsu pārlūkošanas darbības ir saistītas ar pseidonīma numuru (sīkdatnes ID vai lietotāja ID), pēc kura, vispārīgi runājot, mūsu mārketinga partneri nevar izsekot jūsu faktiskajai identitātei.

E-pasta mārketings

Ja esat parakstījies uz mūsu jaunumiem, jūs saņemsiet no mums iknedēļas e-pasta ziņojumus ar īpašiem piedāvājumiem un informāciju, ko mēs cenšamies padarīt jums pēc iespējas interesantāku. Šie e-pasta ziņojumi ir aprīkoti ar tehnoloģiju, kas ļauj mums redzēt, vai jūs atverat mūsu ziņojumus un uz kādām hipersaitēm e-pasta vēstulē jūs faktiski noklikšķināt. Mēs analizējam šādu informāciju, lai noteiktu, vai daudzi cilvēki lasa mūsu e-pasta ziņojumus.

 

Kādi ir tiesiskie pamati manu datu apstrādei?

Galvenais privātuma tiesību akts, kas tiek piemērots visā ES - Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR) nosaka, ka datu apstrādes darbībām vienmēr jābūt balstītām uz kādu no tiesiskiem pamatiem, kuri ir detalizēti norādīti regulā. Mēs apstrādājam datus, pamatojoties uz šādiem tiesiskiem pamatiem:

 • Piekrišana. Ja jūs esat mums devis apzinātu piekrišanu, mums ir atļauts apstrādāt jūsu datus, pamatojoties uz to. Piemēram, tas attiecas uz:
  • mūsu sīkdatņu un tamlīdzīgu metožu izmantošanu mārketinga nolūkos
  • jūsu parakstīšanos uz mūsu jaunumiem (pat pirms pasūtījuma veikšanas)
 • Vienošanās. Ja jūsu dati ir jāapstrādā, lai mēs varētu izpildīt līgumisku vienošanos vai sagatavoties tās noslēgšanai ar jums, mums ir atļauts apstrādāt jūsu datus, pamatojoties uz to. Piemēram, tas attiecas uz:
  • jūsu piekļuvi mūsu vietnes lapām
  • jūsu pasūtījuma apstrādi
 • Juridisks pienākums. Ja jūsu dati ir jāapstrādā, lai mēs izpildītu juridisku pienākumu, mums ir atļauts apstrādāt jūsu datus, pamatojoties uz to. Piemēram, tas attiecas uz:
  • ar mūsu klientiem veikto darījumu uzskaiti, lai izpildītu mūsu saistības pret Nīderlandes nodokļu un muitas administrāciju (Belastingdienst)
  • mūsu nodošanas ierakstiem pēc kompetentu iestāžu, piemēram, policijas vai regulētājiestādes, pieprasījuma.
 • Leģitīmās intereses. Ja mūsu vai trešās personas intereses apstrādāt jūsu personas datus ir svarīgākas par jūsu interesēm neapstrādāt tos, mums ir atļauts apstrādāt jūsu datus, pamatojoties uz to. Piemēram, tas attiecas uz:
  • mūsu vietnes aizsardzību un uzbrukumu, tostarp izkliedētās pakalpojumatteices (DDoS) uzbrukumu, novēršanu
  • mūsu e-pasta ziņojumu nosūtīšanu par produktiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jūs jau esat iegādāj

 

Kuras puses var saņemt manus datus?

Lai varētu nodrošināt mūsu vietnes darbību un sniegt pakalpojumus, mēs izmantojam dažādu citu pušu sniegtos pakalpojumus. Dažām mūsu nolīgtajām pusēm ir pašām jāapstrādā jūsu personas dati. Tas attiecas, piemēram, uz tādiem piegādes pakalpojumiem kā UPS, kuriem ir nepieciešama jūsu adrese, lai varētu piegādāt jūsu pasūtījumu.

Nepieciešamības gadījumā, lai mēs varētu sniegt jūsu pieprasīto pakalpojumu, mēs varam nodot jūsu datus šādām pušu kategorijām:

 • piegādes pakalpojumu sniedzēji
 • maksājumu pakalpojumu sniedzēji
  • Ja izvēlēsieties maksāt pēc pirkuma veikšanas, jūsu pasūtījuma informācija tiks nodota maksājumu pakalpojumu sniedzējam „Klarna”. „Klarna” kā datu pārzinis apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar „Klarna” privātuma politiku un var nolīgt parādu piedziņas aģentūras un kredītinformācijas uzņēmumus, lai samazinātu risku, ka tā nesaņems pilnu pirkuma summu
 • tiešsaistes veikalu platformu pārskats
 • mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
 • satura piegādes tīklu (CDN) nodrošinātāji, kas palīdz nodrošināt vietnes ātru ielādi
 • vietņu izstrādātāji
 • klientu un attiecību pārvaldības platformu nodrošinātāji (klientu attiecību pārvaldība, CRM)
 • noteiktu funkciju, piemēram, tērzēšanas funkcijas nodrošinātāji mūsu vietnē
 • sīkdatņu un tamlīdzīgu metožu nodrošinātāji mūsu vietnē, tostarp to sīkdatņu nodrošinātāji, kuras ievietojuši mūsu (ārējie) mārketinga partneri, ja esat tam piekritis

Varat būt drošs, ka mēs nepārdosim jūsu datus šiem pakalpojumu sniedzējiem vai kādai citai pusei šajā sakarā. Mēs noslēdzam līgumus ar pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, ar iepriekš minētajām pusēm, kuros mēs norādām, ko viņiem ir atļauts un nav atļauts darīt ar jūsu datiem.

Izņemot to, lampaungaisma nesniegs trešajām personām jūsu sniegtos datus, ja jūs neesat tam piekritis, izņemot gadījumus, kad tas ir absolūti nepieciešams vai arī likums mums prasa darīt to – piemēram, gadījumos, kad policija lūdz mums sniegt informāciju saistībā ar krāpšanas izmeklēšanu. Šādos gadījumos lampaungaisma ir juridisks pienākums sniegt pieprasīto informāciju.

 

Cik ilgi mani dati tiks saglabāti?

Žurnāli

Vispārīgi runājot, mūsu tīmekļa servera žurnāli tiek saglabāti ne ilgāk kā trīs (3) mēnešus. Žurnāli, kas attiecas uz (potenciālām) tehniskām problēmām vai drošības incidentiem, var tikt saglabāti līdz brīdim, kamēr mēs uzskatīsim, ka problēma vai incidents ir atrisināts.

Sīkdatnes un tamlīdzīgi dati

Sīkdatņu un tamlīdzīgu datu saglabāšanas periods ir atrodams lapā, kurā jūs varat iestatīt savas preferences, kāda veida sīkdatnes un datu apstrādes darbības vēlaties atļaut.

Pasūtījumi

Kad jūs veicat pasūtījumu mūsu vietnē, lampaungaisma t saglabā jūsu datus 5 gadus pēc jūsu pēdējā pasūtījuma veikšanas vai ilgāk, ja mums ir juridisks pienākums saglabāt datus ilgāk, piemēram, ilgāk jāsaglabā tādi dati, kas jāpārbauda Nīderlandes nodokļu un muitas administrācijai.

Jūsu konts

Visa jūsu kontā ierakstītā informācija, ieskaitot jūsu vārdu un uzvārdu, adresi, kontaktinformāciju un visu jūsu pasūtījumu pilnīgu pārskatu, tiks dzēsta 5 gadus pēc jūsu pēdējās pieteikšanās.

Sazināšanās ar mums

Ja jūs sazināsieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu, e-pastu, Facebook, Twitter, WhatsApp vai tērzēšanas ziņojumu, lampaungaisma saglabās jūsu datus tik ilgi, cik mums tie būs nepieciešami jūsu jautājuma vai pieprasījuma izskatīšanai. Mēs dzēsīsim paziņojumus, tiklīdz būsim pietiekami pārliecināti, ka jūsu pieprasījums vai jautājums ir pareizi un pilnībā atrisināts, vai tiklīdz būs beidzies jebkurā piemērojamā līgumiskā vienošanās noteiktais noilguma termiņš.

Kad jūs komentējat bloga ierakstu vai ievietojat atsauksmi par mūsu vietni, jūsu komentārs tiks publicēts un jūsu dati tiks saglabāti līdz brīdim, kamēr izdzēsīsiet komentāru vai atsauksmi.

Fotogrāfijas, kuras jūs koplietojat ar #jālampaungaismalv

Ja jūs esat piekritis, ka mēs izmantojam jūsu fotogrāfiju, ievietojot to ar tēmturi #jālampaungaismalv, mēs varam turpināt izmantot jūsu fotogrāfiju līdz brīdim, kamēr jūs atsauksiet savu piekrišanu. Lūdzu, izlasiet attiecīgos noteikumus un nosacījumus šeit.

 

Kur mani dati tiks glabāti?

Ja iespējams, mēs glabāsim jūsu datus Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ). Noteiktās situācijās jūsu dati var tikt pārsūtīti uz valsti ārpus EEZ – piemēram, ja tur atrodas ārpakalpojumu sniedzējs. Ja jūsu dati ir jāpārsūta šādā veidā, mēs nodrošinām, ka tas tiek darīts likumīgā un drošā veidā. Piemēram, mēs varam pieprasīt jūsu atļauju datu pārsūtīšanai. Piemēram, mēs lūgsim jūsu atļauju pārsūtīt datus mūsu mārketinga partneriem ASV, kad lūgsim jūs piekrist mārketinga sīkdatņu ievietošanai un datu apstrādes darbībām. Mēs varam arī veikt atbilstošus pasākumus jūsu datu aizsardzībai, tajā skaitā iekļaujot Eiropas Komisijas šim nolūkam izstrādātus standarta noteikumus līgumos, kas noslēgti ar saņēmēju.

 

Kā mani dati tiks aizsargāti?

Mēs veiksim atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu jūsu datus no nozaudēšanas un nelikumīgas apstrādes (piemēram, nepilnvarotu pušu pārbaudes).

Cita starpā lampaungaisma veiks šādus drošības pasākumus:

 • Piekļuve cilvēku personas datiem tiek ierobežota, izmantojot lietotājvārdu un paroli
 • Jūsu paroles ciparu vietā mēs saglabāsim tikai burtu un ciparu kombināciju (tā saukto „jaucējkodu”), kas tiek iegūta no jūsu paroles, izmantojot algoritmu, lai citi nevarētu nolasīt jūsu paroli. Šī pasākuma rezultātā pat mūsu darbinieki nevar nolasīt jūsu paroles
 • Mēs izmantojam drošus savienojumus (HTTPS, SSL/TLS), kas aizsargā visu informāciju, kas tiek apmainīta starp jums un mūsu vietni, kad jūs ievadāt savus personas datus
 • Mēs reģistrējam visus personas datu pārbaudes pieprasījumus

 

Kādas ir manas tiesības attiecībā uz maniem personas datiem?

Jums ir šādas tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem:

 • Jūs varat iesniegt pieprasījumu pārbaudīt mūsu apstrādātos datus par jums.
 • Jūs varat pieteikties, lai plaši lietotā formātā saņemtu pārskatu par mūsu apstrādātajiem datiem par jums.
 • Jūs varat iesniegt pieprasījumu par datu labošanu vai dzēšanu, ja tie ir nepareizi, neatbilstoši vai vairs nav aktuāli.

Ja jūs vēlaties izmantot šīs tiesības, droši sazinieties ar mums. Mūsu kontaktinformāciju varat atrast šī paziņojuma par privātumu un sīkdatnēm beigās.

Ja jums ir kādas sūdzības par to, kā mēs apstrādājam jūsu datus, nekavējoties sazinieties ar mums. Alternatīvi, jums ir tiesības iesniegt sūdzību attiecīgajai uzraudzības iestādei, Nīderlandes datu aizsardzības iestādei.

 

Vai šis paziņojums par privātumu un sīkdatnēm attiecas arī uz citām vietnēm?

Šis paziņojums par privātumu un sīkdatnēm neattiecas uz trešo personu vietnēm, kuras ir savienotas ar mūsu tiešsaistes veikalu, izmantojot saites. Lampaungaisma nevar garantēt, ka šīs trešās personas apstrādās jūsu personas datus uzticamā vai drošā veidā. Tāpēc mēs iesakām pirms šo vietņu izmantošanas izlasīt paziņojumus par privātumu.

 

Vai šis paziņojums par privātumu un sīkdatnēm var tikt mainīts?

Lampaungaisma patur tiesības vajadzības gadījumā grozīt šo paziņojumu par privātumu un sīkdatnēm. Mēs iesakām regulāri iepazīties ar šo paziņojumu par privātumu, lai pārliecinātos, ka esat informēts par jebkādiem grozījumiem.

Šis paziņojums par privātumu un sīkdatnēm pēdējo reizi tika grozīts 2022. gada 28. aprīlī.

 

Ja rodas kādi jautājumi, ar ko es varu sazināties?

Ja jums rodas kādi jautājumi par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums. Mēs ar prieku palīdzēsim jums.

 

Sīkfaili