Sienas lampas

Plašs dažādu sienas lampu klāsts!
Jūs atradīsiet plašu piedāvājumu ar LED sienas lampām, dekoratīvajām lampām, kā arī mūsdienīgām un klasiskām sienas lampām. Sienas lampas var būt ļoti multifunkcionālas, līdz ar to tām būs vietā ikvienā Jūsu mājvietas telpā.
Sienas lampas
476 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

476 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Sienas gaismas

Sienas gaismas ir ideāli piemērotas, lai radītu papildu apgaismojumu telpās, radot mājīgu atmosfēru. Izvēlieties no plašā piedāvājuma klasisku, modernu vai industriālā stila sienas lampu atbilstoši Jūsu vēlmēm un stila izjūtai. Neatkarīgi no telpas izmēra, mēs garantējam, ka pie mums atradīsiet vispiemērotāko lampu. Apskatiet mūsu piedāvājumā esošās lampas guļamistabām, dzīvojamajām istabām vai pat ārtelpām.

Padariet istabu gaišāku un radiet mājīgu atmosfēru

Sienas lampas Jūsu izvēlētajā telpā uzburs tūlītēju siltuma, mājīguma un sirsnības sajūtu! Ja Jums ir plaša telpa, kurai nepieciešams papildu apgaismojums, kāpēc gan neapvienot vairākas sienas lampas vai griestu lampas vai arī, iespējams, Jums ir neliela telpa un Jūs vēlaties radīt plašākās telpas ilūziju, izmantojot sienas gaismu. Kā izvēlēties LED apgaismojumu energoefektīvākai un ilgākai gaismas jaudai? Ja tas vēl nav viss, kā būtu ar sava dizaina izveidi! Varat izvietot dažādas sienas lampas, izvēloties sev piemērotāko sienas lampu un toni. Izvēlieties sienas lampu un pielāgojiet tai vēlamo abažūra veidu, izmēru un krāsu, piemēram, vara. Tādā veidā jūs izveidosiet perfektu apgaismojumu, kas būs piemērots Jūsu izvēlētajai telpai. Jūs atradīsiet, ka dažas no mūsu lampām ir daļa no sērijas vai kolekcijas, tādā veidā ļaujot Jums izveidot telpu ar vienu un to pašu kolekciju, sākot no griestu lampām, galda lampām un stāvlampām.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new