Sienas lampas

Plašs dažādu krāsu kulonu lampas noliktavā!
Sienas lampas
396 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 70 €
    • 30 dienas atgriešanās politika
    • Bezmaksas atgriežas
  1. interjera nedēļas

396 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Sienas gaismas

Sienas gaismas ir ideāls, lai radītu papildu apgaismojums, nosakot atmosfēras noskaņu telpā vai tie var būt vienkārši dekoratīvs gabals. Izvēlieties no plašu klasisko, moderno, lauku industriālās sienas lampas, kas atbilstu jūsu stilu un dizainu. Par kuru kādreiz platība izvēlaties lampa, būt pārliecināti, ka mums ir gaismas, kas atbilstu konkrētas vietas vai dekoru. Pārbaudiet mūsu klāstu guļamistaba, dzīvojamā istaba vai pat āra sienas gaismas.

 

Pievienot vēl gaišs vai atmosfēru savā telpā, izmantojot sienas Light.

Lampa ar netiešu gaismu dod jūsu izvēlēto numura tūlītēju siltumu, sirsnīgu un mājīga sajūta! Ja jums ir liela telpa un prasa papildus apgaismojums, kāpēc ne apvienot dažas gaismas kopā ar saviem Lighting vai griestu lampas, vai, ja jums ir neliela telpa, jūs varat radīt ilūziju, izmantojot sienas gaismu, lai radītu telpu un gaismu. Kā par dodas uz LED apgaismojumu vai izvēloties LED spuldzes jūsu sienas gaismas, lai vairāk enerģijas efektīvu un ilgāk gaismas izvadi. Ja tas nav viss, kā par izveidojot savu dizainu! Jūs varat samaisa n'match sienas lampas, izvēloties sienas lampa un ēnu ir piemērots Jums labāko. Izvēlieties sienas lampa, un pielāgot to ar no abažūrs, lielumu un krāsu, veidu, ko vēlaties, piemēram, vara. Tādā veidā jums būs izveidot perfektu gaismu, kas būs piemērots jūsu izvēlēto telpu. Jūs varat atrast dažas mūsu lampas ir daļa no sērijas vai kolekciju, tas ļauj jums izveidot istabu ar pašu kolekciju, sākot no griestu lampas, galda lampas un stāvlampas.

 

Nepieciešama palīdzība vai padoms, kad runa ir par Wall Apgaismojums?

Pie lampaungaisma.lv Jūs redzēsiet, ka tur vienmēr ir palīdzēt pieejams, lai palīdzētu jums atrast pareizo lampu. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tērzēšanu vai arī varat zvanīt mums. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas un mēs palīdzēsim jums iegūt pareizo gaismu jums.

new