Sienas prožektori

Noliktavā pieejams plašs sienas spotlampu klāsts.
Vai meklējat unikālu sienas spotlampu savam mājoklim? To atradīsiet Lampaungaisma! Šajā kategorijā atradīsiet visas mūsu klāstā esošās sienas spotlampas. Piedāvājam gan modernas, gan stilīgas sienas spotlampas. Iegādājieties jau tūlīt!
Sienas prožektori
100 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
100 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Iegādājieties sienas spotlampas tiešsaistē

lampaungaisma klāstā atrodamas dažādas sienas spotlampas, tāpēc noteikti iesakām tajā ieskatīties! Sienas spotlampas ir īpaši parocīgas, lai oriģināli izgaismotu savu mājokli. Izvēlies sev tīkamākās sienas spotlampas un padariet savu interjeru īpaši mājīgu!

Pie sienas stiprināmas spotlampas ikvienā mājas telpā

Lai kādas būtu jūsu vēlmes, mūsu preču klāstā ir dzīvojamajai istabai, guļamistabai, vannas istabai, virtuvei un ēdamistabai piemērotas pie sienas stiprināmas spotlampas. Izvēlei ir pieejamas nišas spotlampas, kā arī pie virsmas stiprināmas spotlampas, no kurām daudzas ir grozāmas vai pat regulējamas. Pateicoties šīm divām funkcijām, jūs varat pielāgot atmosfēru un veidot gaismas sadalījumu savā dzīvojamajā telpā pēc saviem ieskatiem. Izvēlieties kādu no mūsu elegantā dizaina melnajām vai baltajām sienas spotlampām vai robusta izskata industriālā stila spotlampas. Izvēle patiešām ir plaša. Vienkārši apskatiet visas spotlampas, ar kuru palīdzību iespējams izveidot perfektu pamata pgaismojumu.

Vai jums ir nepieciešama palīdzība pareizās sienas spotlampas izvēlē?

Atrast sienas spotlampas nebūt nav viegli. lampaungaisma šo uzdevumu padarīs vienkāršāku. Ar prieku jums palīdzēsim izvēlēties īstās lampas no mūsu sienas spotlampu klāsta. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot tērzēšanas funkciju, pa tālruni vai e-pastu, un mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem.

new