Sliežu apgaismojuma sistēmas

Plašs apgaismojumu klāsts!
Sliežu apgaismojums ir ideāli piemērots vietās, kur trūkst telpu vai tās nepieciešamas vairākām apgaismojuma vajadzībām. Liels priekš saloniem, mazumtirdzniecības veikaliem vai savām mājām! Tie nāk ar vai bez regulējamiem starmešiem, no šodienas līdz industriāliem.
Sliežu apgaismojuma sistēmas
59 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
 1. Trases-punkts-1-fāzes-melns---Jeana
  Trases punkts 1 fāzes melns - Jeana
  Noliktavā
  A
  26,95 € 19,95 €
  • Bezmaksas piegāde no 400 €
  • 30 dienas atgriešanas politika
 2. Nedēļas piedāvājumi

 3. Trases-punkts-1-fāzes-melns---Iet
  Trases punkts 1 fāzes melns - Iet
  Noliktavā
  52,95 € 31,95 €
59 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Sliežu apgaismojums

Sliežu apgaismojums ir ideāli piemērots tiem, kuriem ir ierobežota telpa, un tas vēlētos, lai būtu virziena apgaismojums. lampaungaisma.lv laikā savā mājā vai izstāžu telpā atradīsiet dažāda veida celiņu gaismas, kas pieskaņosies. Ar prožektoriem, kas var sasvērt un pagriezt tiešo gaismu, ja tā ir piemērota jums vislabāk būvētajām LED gaismām, kas ļaus uz ilgāku mūžu.

Apgaismojums atbilstoši Jūsu vajadzībām!

Sliežu apgaismojums ir visērtākais veids, kā izmantot apgaismojumu, ja telpa ir ierobežota vai nepieciešams tiešs apgaismojums. Virziet un efektīvi pielāgojiet dzelzceļa priekšējos lukturus tieši izvēlētajam laukumam vai laukumam. Sliežu apgaismojums ir ideāls griestu apgaismojuma aizstājējs, jo tas ir dažādā garumā un ar vairākiem priekšējiem lukturiem, kas ideāli piemēroti interjeram vai galerijām, ļauj noregulēt un virzīt gaismu. No LED prožektoriem līdz uzstādījumam uz VADĀMAJIEM spuldzēm jūs atradīsiet citas trases gaismas netālu no lampaungaisma.lv!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new