Āra piekaramās lampas

Skaistas ārtelpu piekaramās lampas!
Dažādi āra kubiciņu lukturi jums priekšā, lievenis, enkura laukums vai balkons, izstiepiet savu iekštelpu deķi ar avangardu! Izvēlieties pareizo āra kubiciņu apgaismojumu no mūsu diapazona un šodien pārveidojiet savas ārtelpas!
Āra piekaramās lampas
19 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

19 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Ārtelpu apgaismojums

Āra gaisma ir ideāla āra vietās, kur jūs vēlētos izteikt savu viedokli un radīt tādu atmosfēru kā dzīvojamās istabas paplašināšana! No dažādiem stiliem izvēlieties brīvdabas torņu lampas, lai tās atbilstu jūsu terasei, norobežojot zonu vai balkonu. No klasiskās āra piekaramās gaismas līdz mūsdienīgākam un industriālākam dizainam tās atradīsiet visu lampaungaisma.lv!

Stilīgs apgaismojums ārtelpām!

No dažāda stila un funkcijām ir pieejamas dažādas skaistas āra kubiciņu lampas, kas ir piemērotas jūsu vajadzībām, lai būtu droši tās atrast kopā ar mums! Plaša kubiciņu gaisma piestāv jūsu izvēlētajai ārtelpai, kas ir labi piemērota arī ar pārējo mājas noformējumu. Izvēlies no klasikas par gaismas LED kupolveida lampu, kurā var izvēlēties dekoratīvu spuldzi, kas iet tai līdzi, uz industriālāku dizainu ar detalizētas ķēdes apturēšanas kabeli vai vienkāršu un modernu dizainu. Uzkrītošs dizains un stils ar ārprātu, mūsu LED piekaramo gaismu klāsts noteikti sniegs paziņojumu viņu izvēlētajā āra teritorijā. Dažreiz nebūs pietiekami daudz gaismas lielā gaismas laukumā, paskatieties uz mūsu zemi un uzsitiet pa gaismām, kā arī mūsu plašās āra sienas gaismām un saules stariem. Ar savām ūdensizturīgajām un ūdensdrošajām zarnām ir ļoti daudz āra kulu cauruļu starta IP44s-IP67s atkarībā no tā, kur vēlaties to uzstādīt!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new