Iebūvējamie gaismekļi

Liels klāsts padziļinājumā prožektorus tieši pieejamo jums!
Iebūvējamie gaismekļi
225 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 70 €
    • 30 dienas atgriešanās politika
    • Bezmaksas atgriežas
  1. interjera nedēļas

225 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Padziļinājumā prožektori

Padziļinājumā prožektori, kas pazīstams arī kā Downlighters ir ideāli maziem apgabaliem vai ja jūs meklējat virziena apgaismojumu ļauj jums pagriezt vai noliekt uz apgabalu, kur jūs vēlētos, lai uzmanību, tie ir pieejami LED vai halogēns. Ja jūs grupa vairākas regulējams padziļinājumā starmeši varat izplatīt gaismu vienmērīgi pa istabu. Meklē pievienot mazliet krāsu uz vannas istabā vai dzīvojamā istabā? Kā par izmantojot RGB padziļinājumā prožektori, kas ļauj mainīt krāsu, izmantojot tālvadības pulti, ar LED spuldzi, jums tiek garantēta gadu apgaismojuma un dažādās krāsās, kas ir pārliecināts, ka, lai veiktu paziņojumu jebkurā telpā.

 

Griestu starmeši piemērotas katram Style!

Nav svarīgi, kāda veida stilu vai dekoru esat, padziļinājumā griestu prožektori var piemērot jebkuram dizainam. Jūs varat izvēlēties formas un izmēriem, kā arī tad, ja tā ietver LED vai piemēroti LED spuldzes. Jūs varat noliekt vai pagriezt prožektori mest gaismu stūrī jūsu mājās vai izcelt, un koncentrēties uz objektu, piemēram, gleznas vai audekliem. Recessed Prožektori var dot istabu gaismas, un vairākas no tām koncentrētas uz griestiem vai sienu, jūs varat dot jūsu mājās vai birojā vairāk no atmosfēras. Kāpēc nevar izvēlēties padziļinājumā apgaismojums, kā jūsu galvenajiem leju šķiltavas, un ir stāvlampas vai galda lampas, lai sniegtu papildu apgaismojumu jomās jūsu istabā. Pārbaudiet mūsu plašu starmeši.

 

Vai jums ir nepieciešama palīdzība vai padomu, ja runa ir padziļinājums, starmešus?

Pie lampaungaisma.lv Jūs redzēsiet, ka tur vienmēr ir palīdzēt pieejams, lai palīdzētu jums atrast pareizo padziļinājumā uzmanības centrā. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tērzēšanu vai arī varat zvanīt mums. Mēs piedāvājam bezmaksas padomus, un mēs palīdzēsim jums iegūt pareizo gaismu jums.

new