Iegūstiet visu Jūsu jauno apgaismojumu ar vismaz 20 % atlaidi

Iebūvējamie gaismekļi

Plašs spotlampu klāsts pieejams tieši Jums!
Iebūvētās spotlampas ir ideāls papildinājums, vai dažreiz tās var izmantot pat kā galveno apgaismojumu, veidojot akcentu apgaismojumu. Tāpat kā spotlampas, arī iebūvētais apgaismojums ir pieejams dažādās krāsās, formās un izmēros atkarībā no Jūsu vēlmēm. Rotējoša un regulējama iebūvējamā gaisma rada mājīgu atmosfēru, kā arī ļauj vienmērīgi sadalīt gaismu telpā, lai vienkārši izceltu telpas stūri vai objektu. Iebūvējamās spotlampas biežāk izmanto vannas istabās, virtuvēs un dzīvojamās telpās kā papildu apgaismojumu, lai pievienotu vai radītu mājīgu atmosfēru. Katram padziļinātajam prožektoram tiešsaistē ir iestatīta visa izmēra un uzstādīšanas informācija.
Iebūvējamie gaismekļi
226 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. pavasara atlaide

226 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Iebūvējamās spotlampas

Iebūvējamās spotlampas ir ideāli piemērotas nelielām platībām vai, ja meklējat virziena apgaismojumu, kas ļauj pagriezt vai noliekt uz vietu, kur vēlaties fokusēt gaismu (tās ir pieejamas ar LED vai halogēnā spuldzēm). Ja sagrupējat vairākas regulējamas iebūvējamās spotlampas, varat vienmērīgi sadalīt gaismu visā telpā. Vai vēlaties vannas istabai vai viesistabai piešķirt nedaudz krāsas? Kas attiecas uz RGB padziļināto prožektoru izmantošanu, kas ļauj mainīt krāsu, izmantojot tālvadības pulti, ar LED spuldzi, Jums tiek garantēts daudzu gadu apgaismojums un dažādas krāsas, kas noteikti izcels jebkuru telpu.

Iebūvējamās spotlampas ir piemērotas ikvienam!

Neatkarīgi no tā, kāda veida stils Jums patīk, iebūvējamas spotlampas piestāvēs jebkuram dizainam. Jūs varat izvēlēties arī formas un izmērus. Varat noliekt vai pagriezt spotlampas, lai apgaismotu mājas stūri vai izceltu un fokusētu uz kādu objektu, piemēram, gleznām vai fotogrāfiju. Iebūvējamas spotlampas var dot telpai gaismu, un pagriežot tās uz griestiem vai sienu, Jūs varat piešķirt savai mājai vai birojam mājīgāku atmosfēru. Kāpēc gan neizvēlēties iebūvētu apgaismojumu kā galveno apgaismojumu, lai nodrošinātu papildu apgaismojumu Jūsu mājvietā. Apskatiet mūsu plašo piedāvājumu.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new