Solāri gaismas ķermeņi dārzam

Pie mums ir pieejamas dārza lampas!
Āra saules gaismas ir ideāli piemērotas jūsu dārzam, jo jums nav vajadzīgi vadi vai elektroinstalācija, ar saules enerģiju darbināma āra lampa ir pilnībā aprīkota ar saules bateriju, kas ir tas, kas uzlādē tiešā saules gaismā! Videi draudzīgs un viegli uzstādāms.
Solāri gaismas ķermeņi dārzam
19 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

19 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Solārās lampas

Tieši pie mums var atrast dažādus āra saules starus! Izvēlieties no dažādiem mūsdienīgiem un klasiskiem LED saules ar kustību sensoriem un saules paneļiem, kā arī dekoratīviem saules stariem, kas paredzēti jebkurai ārtelpai. Ideālas videi draudzīgas saules gaismas uz jūsu dārzu un ārdurvīm! Saules dārza gaismas no dažādām IP klasifikācijas kategorijām ir pilnībā aprīkotas ar LED gaismas avotiem ar kustības detektoriem un mijkrēslības slēdžiem.

Lieliski piemērotas Jūsu dārzam un iekšpagalmam

Liels klāsts āra saules spuldzīšu ar kustību sensoru, kas laikā palīdzēs tumsā. Izvēlieties no klasiskās un mūsdienu sienas lampas saules starus ar kustību sensoru, lai mūsdienu polārlāči izrotātu dārza apgaismojumu ar, pilnībā aprīkotu ar infrasarkano staru kustības sensoriem un mijkrēslības slēdzi. Apgaismojiet savu piebraucamo ceļu ar mūsu zemes LED sunspotlights ar kustības sensoriem, kas ar mūsu Twilight slēdzi integrēja garāžā gaismas kūli ar saules paneļiem. Videi draudzīga LED iebūvēta saules gaisma, kas nāk gan ar kustību sensoriem, gan mijkrēslības slēdzi, kas ļauj uzņemt enerģiju, kas tiek patērēta dabīgi no saules. Dārza un āra telpas pārveidošana ar mūsu silto un apsveicamo saules dārza apgaismojumu nodrošina drošību un gaismu, kad tas ir nepieciešams. Mūsdienīgas un spīdīgas āra sunwall lampas, lai neuzkrītoši un vienkārši iezemētu prožektori ar infrasarkano staru sensoru un komplektiem saules dekorētām dārza gaismām, jūs esat pārliecināti, ka nekad bez apgaismojuma tumsā. Pārbaudiet mūsu saules gaismu klāstu ideālā variantā kā galvenās āra gaismas!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Ļaujiet mums palīdzēt Jums! Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

 

new