Nedēļas piedāvājumi: Vismaz 25% atlaidi uz visu* >

Over ons - Over lampenlicht - banner

Par lampaungaisma

Lampaungaisma.lv savu darbību uzsāka 2007. gadā kā neliels apgaismojuma preču veikals pilsētā Valkenswaard, Nīderlandē. Vienpadsmit gadus vēlāklampaungaisma.lv ir kļuvis par vadošo tirgus līderi Eiropā apgaismojumu ražošanā. Mūsu mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem radīt patīkamu atmosfēru un funkcionālu apgaismojumu, balstoties uz mūsu klietnu vajadzībām.
Šobrīd mēs esam starptautisks uzņēmums ar tiešsaistes veikaliem 29 valstīs, no kurām lielākie noieta tirgi ir Nīderlandē, Beļģijā un Vācijā. Mūsu klientu apkalpošanas biroji atrodas visā Eiropā.

Lampaungaisma.lv ir strauji augošs uzņēmums. Mēs piedāvājam vairāk nekā 3000 produktu, kas ir gatavi nosūtīšanai. Jūs varat ar mums sazināties, ja Jums rodas jebkādi jautājumi vai neskaidrības par vēlamā apgaismojuma izvēli. Mēs Jums palīdzēsim!
Atsauksmes parlampaungaisma.lv Jūs atradīsiet platformā Trusted Shops. Tā ir neatkarīga klientu atsauksmju platforma, kas ļauj patērētājiem dalīties ar produktu un pakalpojumu pieredzi. Papildus atsauksmju koplietošanai, Trusted Shops kopā ar Trustmark sniedzlampaungaisma.lv atbilstošu novērtējumu, kas norāda, ka mēs atbilstam mūsu visaptverošajiem kvalitātes kritērijiem, rūpīgi apstrādājam visus mūsu klientu personas datus, kā arī nodrošinām drošu tiešsaistes iepirkšanos, pilnībā aizsargājot mūsu klientus.

Mūsu kontaktinformācija

Lamp en Licht Online B.V., kas darbojas ar nosaukumu "lampaungaisma.lv"
Uzņēmuma adrese: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Nīderlande
Telefona numurs: +37168688947
E-pasta adrese: [email protected]
CoC numurs: 67722415
PVN numurs: NL857149039B01


Eiropas Komisija nodrošina platformu strīdu izšķiršanai tiešsaistē (ODR), kurai var piekļūt vietnē: https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Mēs esam gatavi iesaistīties ārpustiesas strīdu izšķiršanas procedūrās attiecīgajā patērētāju strīdu izšķiršanas iestādē.