Over ons - Over lampenlicht - banner

Par lampaungaisma

Lampaungaisma sāka kā maza apgaismojuma veikalā pilsētu sauc Valkenswaard, Nīderlande 2007. gadā Vienpadsmit gadus vēlāk, Lampaungaisma ir tirgus līderis apgaismojuma nozarē Eiropā. Mūsu misija ir palīdzēt mūsu klientiem radīt vairāk vietas atmosfēru un funkcionālu apgaismojumu, pamatojoties uz mūsu customer's garša un vajadzībām.

Tagad mēs esam starptautisks uzņēmums ar tiešsaistes veikaliem 29 valstīs, no kurām lielākie noieta tirgi ir Nīderlande, Beļģija un Vācija. Mūsu klientu apkalpošanas biroji atrodas visā Eiropā.

Lampaungaisma ir strauji augošs uzņēmums. Mūsu krājumā ir vairāk kā 3000 produktu, kas ir gatavi pasūtīšanai. Jūs kā klients varat tieši sazināties ar mums, ja jums ir jebkādi jautājumi vai neskaidrības par apgaismojumu. Mēs jums palīdzēsim!mums ar visiem jautājumiem vai jautājumiem jums ir par apgaismojumu un mūsu konsultanti var palīdzēt jums veikt gaismas plānu.

Lampaungaisma.lv ir pilnībā apliecina Trusted Shops. Neatkarīgs klients pārskats platforma, kas ļauj mūsu patērētājiem dalīties produktu un pakalpojumu pieredzi. Papildus kopīgošanas vērtējumus, Trusted Shops sniedz lampaungaisma.lv ar uzticības zīmju pilnīgi redzamā pirmajā mirklī kas indiciates ka mēs atbilst mūsu visaptverošas kvalitātes kritērijiem, rīkoties ar visiem mūsu customer's personas datus aprūpē, kā arī sniedzot droša tiešsaistes iepirkšanās pieredzi ar pilnu pircēju aizsardzību.

Piegādātājs identifikācija

Lamp en Licht Online B.V., kas darbojas ar nosaukumu "lampaungaisma.lv"
Biznesa adrese: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Nīderlande

Telefona numurs: +37168688947
E-pasta adrese: [email protected]

CoC numurs: 67722415
PVN numurs: NL857149039B01

Eiropas Komisija nodrošina platformu tiešsaistes strīdu izšķiršanu (ODR), kas var piekļūt pie https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Mēs esam gatavi piedalīties ārpustiesas strīdu izšķiršanas procedūras pirms patērētāja strīdu izšķiršanas iestāde.