Kibernedēļa! Vismaz 25% atlaide visam* >

Prožektori

Skaistas spotlampas mājoklim
Lai izceltu interjeru, varat izmantot spotlampas. Gandrīz visas prožektori ir regulējamas, lai virzītu gaismu, kur tā ir nepieciešama. Spotlampas papildina apgaismojumu mājoklī. Iepērcieties jau tūlīt uzņēmumā lampaungaisma!
Prožektori
668 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
  • Bezmaksas piegāde no 400 €
  • 30 dienas atgriešanas politika
 1. Sliežu-sistēma-ar-5-melniem-plankumiem---Filma
  Sliežu sistēma ar 5 melniem plankumiem - Filma
  375,00 € 281,25 €
  Of bespaar 27% als je er 2 koopt
  Noliktavā
 2. Moderns-griestu-plankums-balts---Expert
  Moderns griestu plankums balts - Expert
  105,00 € 39,95 €
  Of bespaar 70% als je er 12 koopt
  Noliktavā
668 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Prožektori kā pamata apgaismojums

lampaungaisma piedāvā spotlampas, kuras sauc arī par pie virsmas stiprināmajām spotlampām, visdažādākajās versijās. Spotlampas ir pieejamas kā LED spotlampas un halogēna spuldžu spotlampas. Gandrīz visas spotlampas ir regulējamas. Tādējādi iespējams virzīt gaismu tur, kur vēlaties, kā arī akcentēt noteiktu telpas daļu, piemēram, lasāmstūrīti. Lai vienmērīgi izplatītu gaismu visā telpā, varat izmantot vairākas regulējamas spotlampas. Mēs piedāvājam dažāda izmēra spotlampas – gan mazākas, gan lielākas.

Spotlampas ikvienai gaumei

Neatkarīgi no tā, kādu stilu vēlaties piešķirt savam interjeram, izvēloties, piemēram, melnas spotlampas, jūs skaisti izplatīsiet telpā gaismu, kas piestāvēs ikvienai telpai. Ar šīm spotlampām jūs varat īpaši izcelt noteiktas zonas vai objektus mājoklī. Piemēram, ar skaistas nišas spotlampas palīdzību var izcelt gleznu dzīvojamā istabā. Spotlampa ne tikai nodrošina apgaismojumu telpā, bet arī atdzīvina visu interjeru. Efektīvi uzlabojiet interjera atmosfēru, izmantojot šīs skaistās spotlampas, kas pieejamas lampaungaisma. Izvēlieties regulējamas spotlampas, lai vienmēr radītu perfektu atmosfēru, vai izvēlieties īpaši energoefektīvas spotlampas ar LED spuldzēm.

Vai jums nepieciešama palīdzība ideālās spotlampas izvēlē?

Spotlampas ir pieejamas neskaitāmās formās un izmēros. Mūsu preču klāstā ar minimālo IP44 aizsardzības pakāpi atradīsiet arī ideāli piemērotas spotlampas vannas istabai. Ideālo spotlampu atrast nebūt nav viegli, taču mūsu klientu apkalpošanas dienests labprāt jums palīdzēs. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot tērzēšanas funkciju, pa tālruni vai e-pastu, un mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem.

new