Galda lampas

Vairāk nekā 200 galda lampas ir pieejams pie mums!
Pie mums var iegādāties dažādas stilu, izmēru un krāsu galda lampas! No regulējamām modernām galda lampām un vintage lampām līdz lauku un industriālajiem galda gaismekļiem ar vai bez toņiem, lai radītu atmosfērisku un dekoratīvu izskatu!
 
Galda lampas
353 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

353 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Galda lampas

Mums ir viena no lielākajām internetā pieejamajām galda lampu kolekcijām! Jums ir iespēja atrast galda lampu, kas atbilst jūsu vajadzībām un funkcionalitātei, un izteikt komplimentu par jūsu pašreizējo vai jauno debiju. Galda apgaismojums vienmēr ir labs risinājums vispārējam apgaismojumam vai arī, lai nodrošinātu papildu apgaismojumu jebkurā telpā, tie iederas gandrīz jebkurā telpā, un ir viegli pārvietoties apkārt. Izvēlies no tradicionālajām gaismām ar klasiskām nokrāsām uz modernākām skārienlampām, nozares vintage lampām. Jau ir sava lampa, kāpēc nav pāra ar kādu no mūsu stāvokļiem ar auduma galda nokrāsām, kas nāk dažādos izmēros un krāsās. 

Izdariet izvēli no mūsu plašā piedāvājumu klāsta

Šie lukturi ļauj kontrolēt gaismas intensitāti uz labās atmosfēras, kādu vēlaties izveidot, vai izvēlēties elastīgu skavu galda lampu, lai ietaupītu vietu un ļautu virzīt gaismu, ja tā ir jums piemērota. Var atrast kādu no mūsu galda lampām ir daļa no sērijas vai kolekcijas, tā ļauj izveidot telpu ar savu kolekciju, variējot no griestu lampas, stāvlampas un sienas lampas.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new