Galda lampas

Dažādu stilu galda lampas
Galda lampa var radīt īsto atmosfēru jūsu mājoklī. Galda lampa rada siltu gaisotni dzīvojamajā istabā, guļamistabā vai ēdamistabā. Uzņēmumā lampaungaisma atradīsiet gan mazas galda lampas ar trijām kājām, kas iederēsies mūsdienīgā interjerā, gan arī lielas, stilīgas lampas – izvēle ir jūsu ziņā.
Galda lampas
393 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
  • Bezmaksas piegāde no 400 €
  • 30 dienas atgriešanas politika
 1. Mūsdienu-galda-lampa-melna---Lofty
  Mūsdienu galda lampa melna - Lofty
  54,95 € 34,95 €
  Of bespaar 51% als je er 6 koopt
  Noliktavā
393 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Galda lampas kā perfekts gaismas avots

Galda lampu klāsts ietver dažāda dizaina modeļus. Galda apgaismojums var radīt mājīgu atmosfēru. Mūsu klāstā atradīsiet mūsdienīgas galda lampas, galda lampas ar triju kāju statīvu, dizaineru radītas galda lampas vai industriālā stila galda lampas. Galda lampa zelta tonī piešķirs telpai papildu akcentu. Galda vai lasīšanas lampas ir funkcionāls elements uz galda, kā arī nodrošina papildu apgaismojumu darba zonā. Neliela izmēra galda lampa ir ideāli piemērota novietošanai uz naktsskapīša. Apskatiet visas galda lampas, kas pieejamas lampaungaisma.

Galda lampa ikvienai gaumei

Sākot ar klasiskām un antīkām, un beidzot ar industriālā stila un dizaineru radītām. Galda lampa ar trīs kāju statīvu būs piemērota jebkurai gaumei! Piešķiriet savai dzīvojamajai istabai, ēdamistabai vai guļamistabai skaistu atmosfēru. Vai jums patīk robusts dizains? Tad apskatiet mūsu industriālā stila variantus. Varat izvēlēties arī vienmēr aktuālā stila melno galda lampu. Papildus galda lampas dizaina izvēlei jums ir arī iespēja ietaupīt, izvēloties LED galda lampu. Ideālo galda lampu jūsu ēdamistabas galdam vai birojam atradīsiet šeit. Ar galda lampas palīdzību iespējams uzreiz uzlabot interjeru vai mājas biroja atmosfēru. Vēlaties noslēdzošo akcentu telpā? Galda lampas ar abažūru spēj uzreiz radīt vajadzīgo noskaņu interjerā. Mūsu klāstā atradīsiet dažādu stilu galda apgaismojumu!

new