Iegūstiet visu Jūsu jauno apgaismojumu ar vismaz 20 % atlaidi

Virtuves lampas

Liela virtuves lampu kolekcija dažādās krāsās un izmēros ir jau pieejama!
Mums ir lielisks virtuves gaismu klāsts! Meklē griestu lampu virs virtuves salas vai papildu apgaismojumu gar savu letes virsu? Kopā ar mums jūs atradīsiet dažādu lampu masīvu, krāsas, formas un izmērus, kas atbilst jūsu vajadzībām un devai!
Virtuves lampas
2710 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
  • Bezmaksas piegāde no 400 €
  • 30 dienas atgriešanas politika
 1. pavasara atlaide

 2. Spot-Qubo-1-varš
  Spot Qubo 1 varš
  Noliktavā
  36,95 € 27,95 €
2710 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Virtuves apgaismojums

Esam vieni no lielākajiem kolekcijas virtuves apgaismojumā, kas pieejams lampaungaisma.lv! Mājās bieži vien ir dzirdīgas virtuves, padarot to par vienu no visvairāk lietotajiem numuriem mājas vai biroja ēkā. Lielu priekšējo lukturu klāstu var izmantot kā sienas lampas vai pat kā griestu lampas, kas ļauj izveidot plašu un nepārslogotu skatu virtuvi. Liels gaismas kulons, kas karājas virtuves vidū vai virs tavas salas, piešķir papildu dekoratīvu apzīmējumu kopā ar labu apgaismotajā zonā, ja jums ir zemi griesti, lai atteiktos no mūsu regulējamām lampām. Kāpēc gan neizmantot LED apgaismojumu zemam enerģijas patēriņam un ilgākam dzīves laikam, kas ietaupīs naudu no jūsu enerģijas rēķina, vai izmantot LED spuldzes jūsu lustrām vai kul lampām! Pēc vajadzības papildus apgaismojumu saviem virtuves skapīšiem. Var izvēlēties arī kādu no mūsu kabineta gaismām.

Izveidojiet sava dizaina sienas gaismas, stāvlampas vai spotlampas.

Kā izveidot savu dizainu? Jūs varat sajaukt spēļu griestu lampas, sienas apgaismojumu un starmešus, izvēloties jums vispiemērotāko lampu un ēnu. Tādā veidā jums būs jāizveido perfekta lampa, kas iederēsies jūsu virtuvē. Var atrast, ka dažas no mūsu lampām ir daļa no sērijas vai kolekcijas, tās ļauj veidot savu virtuvi, un tām ir dizains, kas darbojas visā mājā ar vienādām kolekcijām, sākot no griestu lampām, piekariņu lampām, galda lampām un sienas lampām. Vai kā ar gaismām mūsu padziļinājumā, kas nāk dažādās formās un izmēros, kas var sasvērties vai mainīties, lai novirzītu gaismu, kas ļauj izvēlēties sev piemērotāko.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Ļaujiet mums palīdzēt Jums! Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new