Nedēļas piedāvājumi: Vismaz 25% atlaidi uz visu* >

Uzņemumiem

Kā biznesa klients jūs gūstat labumu no īpašiem piedāvājumiem, ekskluzīvām atlaidēm un vienmēr maksājat viszemāko cenu lampaungaisma. Mūsu QAZQA Professional kolekcija arī ir īpaši pielāgota biznesa klientiem. Šis apgaismojums ir paredzēts tikai biznesa klientiem, kā arī to ir viegli uzstādīt.Kāpēc pasūtīt kā komersantam?

  • Vienmēr zemākā cena! - Kā biznesa klients jūs vienmēr maksājat viszemāko cenu lampaungaisma ar ekskluzīvām atlaidēm. Ja reklāmas atlaide lampaungaisma ir lielāka par standarta atlaidi, tai tiks pievienota papildu atlaide, lai nodrošinātu labu peļņu katram pasūtījumam.
  • Ekskluzīva atlaide QAZQA Professional kolekcijai – šī produktu līnija ir pilnībā pielāgota mūsu biznesa partneru vajadzībām. Piemēram, uzstādīšanas process ir īpaši vienkāršs, un līniju veido plaša (iebūvēto) spotu un sliežu apgaismojuma izvēle. QAZQA Professional neatbilst parastajiem piedāvājumiem vietnē lampaungaisma, taču jūsu kā biznesa klienta atlaide joprojām ir spēkā!

*Skaidrojumu par mūsu lojalitātes bonusu biznesa klientiem skatīt šeit.

 

 

 


Biznesa apgaismojuma būtība

Labs biznesa apgaismojums ir būtisks uzņēmuma tēlam. Mēs lampaungaisma apzināmies, ka katrai nozarei ir atšķirīgas vajadzības un tas ietekmē arī apgaismojuma izvēli. Vai tās būtu biroju ēkas, ēdināšanas iestādes, profesionāls āra apgaismojums vai pakalpojumu un komercuzņēmumi. Mūsu plašais produktu klāsts nodrošina, ka šis apgaismojums ir piemērots visa veida biznesa lietošanai. Gan funkcionāls, gan rada vajadzīgo noskaņu.

 

Atkarībā no telpas veida (gan izmēra, gan interjera, gan šīs telpas stila) ir svarīgi ņemt vērā vairākas lietas. Īpaši svarīgs ir apgaismojuma plāns. Tas, kur un cik gaismas punkti tiks izvietoti, nosaka telpas ērtu funkcionālo lietošanu. Darbam draudzīgai videi ir svarīgi arī pietiekama gaismas plūsma, savukārt viesmīlības nozarē galvenokārt noteicošais ir īpaši aicinoša atmosfēra. Ja nepieciešams, mūsu tehnisko apgaismojuma konsultantu komanda var sniegt atbalstu apgaismojuma plāna sastādīšanā un/vai biznesa apgaismojuma izvēlē.

 

Uzmanības centrā ir ilgtspējība

Gan darbiniekiem, gan klientiem ilgtspējība kļūst arvien svarīgāks faktors, izvēloties konkrētu organizāciju. Apgaismojums to var veicināt, ja tiek izvēlēts ilgtspējīgs LED apgaismojums. Īpaši tad, ja organizācija joprojām izmanto halogēna vai kvēlspuldzes, tas dos lielas priekšrocības. Ja LED apgaismojums jau tiek izmantots, var izvēlēties viedo integrāciju, lai vēl vairāk samazinātu enerģijas patēriņu. Šīs gaismas ir automātiski ieslēdzamas un izslēdzamas, vadāmas attālināti un integrējamas ar citām viedierīcēm. Tas ļauj visu pārvaldīt centralizēti.

 

QAZQA Professional

Mūsu QAZQA Professional sērija ietver plašu sliežu apgaismojuma klāstu, kā arī iebūvējamos un virspusē montējamos starmešus. Lieliski piemērots akcentu apgaismojuma pievienošanai vai radošam darbam ar netiešu gaismu. Kā biznesa klients jūs iegūsit ekskluzīvas atlaides QAZQA Professional produktiem!


  • Vienmēr zemākā cena!
  • Ekskluzīva atlaide QAZQA Professional
  • Bezmaksas profesionāla apgaismojuma konsultācija