Āra sienas lampas

Liela kolekcija āra sienas lampas pieejami kārtībā!
Āra sienas lampas
323 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 70 €
    • 30 dienas atgriešanās politika
    • Bezmaksas atgriežas
  1. interjera nedēļas

323 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Dārza sienas gaismas

Āra sienas lampa ir ideāls āra vietās, kur jūs vēlētos sniegt paziņojumu un radīt gaisotni vai vienkārši drošības nolūkos ir kustības detektoru, ja nepieciešams apgaismojums. Izvēlieties no dažādiem stiliem un funkciju plašo āra sienas gaismas no klasiskā līdz vairāk modernu un rūpniecisko dizainu, jūs atradīsiet tos visus lampaungaisma.lv!

 

Atrast perfektu finiša, stilu un izmēru āra sienas gaismas!

Dažādas skaistas āra sienas gaismas ir pieejami sākot no dažādu stilu un funkciju, kāds ir piemērots jūsu vajadzībām esat pārliecināts, lai atrastu to kopā ar mums! Plašu sienas gaismas piemērots jūsu izvēlēto āra telpu, kas arī ir labi piemērots ar pārējo jūsu mājas dizainu. Izvēlieties no klasiskās laterna sienas lampas, kurā jūs varat izvēlēties kādu dekoratīvu LED spuldze, kas iet ar to uz vintage un rūpniecības jūras sienas lampa uz modernāku augšu un uz leju sienas vieglāku. Izvēlēties āra sienas lampas ar kustības sensoriem vai plūdu gaismas, kas ir pilnībā aprīkoti ar LED apgaismojumu un saules paneļiem. Ar savu laika izturīgs un ūdens pierādījums zarnas, ir daudz āra sienas lampas sākot IP44s-IP67s atkarībā no tā, kur vēlaties uzstādīt to. Sienas lampas var dot jūsu āra telpu ar gaismu, visspilgtākajiem dizainu un stilu ar krāsu izvēli un izmēriem, mūsu klāstu sienas gaismas, ir pārliecināts, ka, lai veiktu paziņojumu savā izvēlētajā āra teritorijā. Ar vairākiem no tiem koncentrētas jūsu terases vai veranda Jūs varat dot savu ārtelpas vairāk par atmosfēru un izplatīt gaismu vienmērīgi. Kāpēc nevar izvēlēties LED sienas gaismas kā savu galveno gaismu, un ir āra grīdas lampas vai griestu lampa sniegt papildu apgaismojumu jūsu terases vai ieklāšana zonu.

 

Vajadzīga palīdzība atrast ideālu āra kulonu gaismas? Ļaujiet mums palīdzēt jums.

Pie lampaungaisma.lv jūs atradīsiet lielu izvēli āra sienas gaismas, tāpēc izvēloties pareizo vienu, kas ir piemērots jūsu vajadzībām, varētu izrādīties mazliet grūtības. Lai palīdzētu un nodrošināt jūs ar attiecīgo informāciju, kas jums ir nepieciešams, sazināties, izmantojot mūsu tērzēšanas pakalpojumu, lai iesniegtu savu jautājumu un saņemt personisku atbildi. Alternatīvi jūs varat sniegt mums zvanu vai e-pastu mums, lai palīdzētu jums atrast ideālu gaismu!

new