Iegūstiet visu Jūsu jauno apgaismojumu ar vismaz 20 % atlaidi

Āra sienas lampas

Plašs ārtelpu sienas gaismu piedāvājums ir pieejams pie mums!
Labojiet savu ārtelpu, izmantojot mūsu sienas apgaismojumu, dažādus izmērus, stilus un krāsas Kā arī kustības sensorus, mijkrēsli un saules gaismu! Sienas apgaismojums nodrošina drošības sajūtu, kā arī atmosfēras un dekoratīvo apgaismojumu.
Āra sienas lampas
314 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. pavasara atlaide

314 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Dārza sienas gaismas

Āra sienas lampa ir ideāli piemērota āra laukumos, kur jūs vēlētos izveidot paziņojumu un radīt atmosfēru vai vienkārši būt kustības detektoriem drošībai, ja ir nepieciešams apgaismojums. Izvēlēties no dažādiem stiliem un līdzekļiem plašo āra sienu apgaismojumu no klasiskā uz modernāko un industriālo dizainu, jūs tās atradīsiet visu lampaungaisma.lv!

Perfekta izmēra un stila ārtelpu sienas gaismas!

Dažādi skaisti āra sienas gaismekļi pieejami no dažādu stilu un funkciju klāsta, kas ir piemēroti jūsu vajadzībām, noteikti to var atrast arī pie mums! Plaša sienas gaisma piestāv jūsu izvēlētajai ārtelpai, kas ir labi piemērota arī ar pārējo mājas noformējumu. Izvēlies klasisku laternu sienas lampu, kurā var izvēlēties dekoratīvu spuldzi, kas iet tai līdzi uz vintāžas un nozares galda lampas, lai tā būtu modernākā augšā un lejā sienas gaišāka. Izvēlieties āra sienas lampas ar kustības sensoriem vai plūdu gaismas, kas pilnībā aprīkotas ar LED gaismām un saules paneļiem. Ar tās laikizturīgajām un ūdensizturīgajām zarnām ir daudz āra sienas lampu, kas sāk IP44s-IP67s atkarībā no tā, kur vēlaties to uzstādīt. Sienas lampas var piešķirt jūsu āra telpu ar gaismu, visspilgtāko dizainu un stilu ar krāsu izvēli un izmēriem, mūsu sienas gaismu klāstu, drošu lietu, ar ko izteikt paziņojumu jūsu izvēlētajā āra laukumā. Tā kā vairākas no tām ir koncentrētas uz terasēm vai verandu, var dot savu ārtelpu vairāk par atmosfēru un vienmērīgi izplatīt gaismu. Kāpēc LED sienu gaismas nevar izvēlēties kā to galveno gaismu, un tur ir āra grīdas lampas vai griestu lampa, lai nodrošinātu papildu apgaismojumu uz jūsu terases vai norobežotu zonu.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new