Arkveida lampas

Plašs arkveida lampu klāsts!
Izliektas lampas lieliski spēj pārveidot jebkuru telpu, padarot to mājīgāku! Mēs piedāvājam regulējamas, modernas un dekoratīvas stāvlampas dažādās krāsās un izmēros!
Arkveida lampas
38 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

38 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Remonts vannas istabā?

Šāda izliekta lampa varētu lieliski izskatīties vannas istabā. Izvēloties šādu lampu, tā būs ideāli piemērota Jūsu vajadzībām. No iebūvētiem elementiem, vannas-griestu lampām līdz vairāk dekoratīviem gabaliņiem, izmantojot LED spuldzes, garantē zemu enerģijas patēriņu. Pārbaudiet mūsu kolekcijas stilīgās vannas istabas griestu lampas pie lampaungaisma.lv.

Elegantas un praktiskas vannas istabas lampas

Katra telpa ir atšķirīga, un katrai ir sava unikāla stila izjūta. Jūsu vannas-griestu lampa patiešām var uzstādīt toni, ko mēģināt izveidot. Iesaldētās vannas-griestu lampas ir populārs risinājums, un mēs nākam daudzās krāsās, lai tās atbilstu tavai krāsu shēmai. Varētu arī meklēt klasiskākus risinājumus, kuros mums ir liels IP44 VANNAS istabas griestu spuldžu klāsts, no kā izvēlēties. Pārsteidzoša iespēja izteikt komplimentu savai vannas istabai ir pārlūkot mūsu IP44 kulu lampām. Izmantojot 2 vai 3 lampu kombināciju, var izveidot interesantu kontaktpunktu vienai vannas istabai vai varbūt samaisīt un saskaņot ar citām vannām jūsu mājās. Atrodiet vannas istabas griestu lampu, kas ir IP54 vai augstāka, un jūs varat būt satriecošs papildinājums dušas iekšpusei. Mums ir plašs vannasistabas griestu lampu klāsts, lai varētu izvēlēties. Paskaties tagad.Nepieciešama palīdzība vai padoms, kad runa ir par izvēli vannas istabas griestu lampas?

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

 

new