Āra lampas ar sensoriem

Esiet drošībā ar mūsu piedāvājumā esošajām lampām ar kustību sensoriem!
Mūsu lukturu klāsts ar kustību sensoriem ir ideāls brīvdabas laukumos, kur nav vai ir pietiekams apgaismojums. Tie ir ideālais drošības apgaismojums, lai apsegtu lielus vai mazus laukumus, pārbaudītu mūsu kolekcijas šodien un izvēlētos tādu, kas der jūsu vajadzībām!
Āra lampas ar sensoriem
79 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

79 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Uz temperatūras maiņu reaģējošas sensoru lampas

Plašs ārā kustības sensora gaismas ir pieejama lampaungaisma.lv. Izvēlieties no dažādiem mūsdienu un klasiskās kustības sensora gaismas izstrādāta, lai atbilstu jebkuru āra telpu jums ir. Ideāls drošības apgaismojums jūsu dārzu un priekšējām durvīm! Āra drošības apgaismojums, sākot no dažādām IP klasifikācijas kategorijām pilnībā aprīkots ar infrasarkano staru kustības detektori un krēslas slēdži ar LED apgaismojumu.

Sensoru gaismas, kas ir ideāli piemērotas Jūsu dārzu un pagalmam

Liels āra lampu klāsts ar kustību sensoru, kas laikā palīdzēs tumsā. Izvēlieties no klasiskās sienas lampas Laternacle ar kustības sensoru uz mūsdienu poliem polderus ar saules kustības sensoriem, kas visi pilnībā aprīkoti ar infrasarkano staru kustības sensoriem. Aizdedzini savu piebraucamo ceļu ar mūsu zemes LED starmešiem ar kustības sensoriem, savu garāžu ar mūsu Twilight Switch Integrated Flood Lights. Kā būtu ar mūsu videi draudzīgajiem LED iebūvētajiem saules stariem, kas nāk gan ar kustību sensoriem, gan ar krēsla slēdzi, kas ļauj no saules dabiski patērēto enerģiju. Dārza un āra telpas pārveidošana, izmantojot mūsu silto un apsveicamo drošības apgaismojumu, nodrošina drošību un apgaismojumu, kad tas ir nepieciešams. Sākot no tradicionāliem un mūsdienīgiem āra sienas lampu sensoriem līdz neuzkrītošai un vienkāršai āra griestu lampiņai ar infrasarkano staru sensoru un dekoratīvām dārza gaismām ar kustību detektoriem, jūs noteikti nekad neiedziļināsieties tumsā. Pārbaudiet, kāds ir mūsu drošības lukturu, lanters, ceļu gaismu diapazons uz zemes LED starmeši.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Ļaujiet mums palīdzēt Jums! Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new