Iegūstiet visu Jūsu jauno apgaismojumu ar vismaz 20 % atlaidi

Āra griestu lampas

Apskatiet mūsu ārtelpu griestu lampu klāstu!
Pārveidojiet savu āra telpu ar mūsu griestu lampu klāstu, lai nodrošinātu siltuma un omulības sajūtu, sākot ar apaļu un kvadrātveida griestu apgaismojumu un beidzot ar iebūvētām LED un kustību sensora griestu lampām, ejiet uz priekšu un apstrādājiet savu āra telpu!
Āra griestu lampas
59 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. pavasara atlaide

59 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Ārtelpu griestu lampas

Āra griestu gaisma ir ideāla āra laukumos, kur jūs vēlētos, lai pie skalošanas piemontētā lampiņa veiktu minimālas telpas. Izvēlieties no plašas āra griestu lampas piemērotu terasi, balkonu vai vienkārši kā drošības apgaismojumu jūsu vai jūsu aizmugurējām durvīm. No LED griestu gaismām līdz kustību drošības gaismām līdz starmešiem padziļinājumā un daudz vairāk!

Stilīgas un praktiskas ārtelpu griestu lampas!

No dažādiem stiliem pieejamas dažādas āra griestu lampas dažādām funkcijām, kas ir piemērotas jūsu vajadzībām, ir noteikti jāatrod, kā lampaungaisma.lv! Platas āra griestu lampas ar kustību sensoru un saules paneļiem, lai palīdzētu jums tumsā, laikā perfekts skalojums jūsu durvīm, un ideāls IR sensors, ja jums nepieciešama gaisma! Kā jau dažiem stilīgiem un mūsdienīgiem āra griestu lukturiem, ideāli piemērots jūsu dekadentai. Mums ir liels LED griestu lampu klāsts, kas pilnveidojas, lai noturētos tumšā naktī stundās ar garāku dzīvi. Neatkarīgi no skalojamo griestu lampas, no kuras padziļinājumā izvēlēties mūsdienīgu un stilīgu, LED prožektori sniegs jums lielisku kvalitāti, apgaismojumu un gada funkcionalitāti, jo ir iebūvēti vadāmie LED gaismas avoti. Kāpēc nav pāra ar āra sienas gaismām un saules dārza starmešiem, lai radītu lielāku apgaismojumu un atmosfēru savā āra teritorijā. Ar tā laikizturīgajām un ūdensizturīgajām zarnām ir daudz āra griestu lampu, kas iedarbina IP44s-IP67s atkarībā no tā, kur vēlaties uzstādīt savu griestu lampu.

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new