Lampu abažūri

Vairāk nekā 100 dažādu lampu abažūru dažādās krāsās un izmēros!
Vai meklējat lampas abažūru, kas būs patiess apgalvojumu veidotājs jūsu mājās? Mūsu toņu klāstā ir dažādas formas, izmēri un krāsas! Tur ir visi, kad runa ir par mūsu kolekciju! tavs tagad!
Lampu abažūri
174 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. Nedēļas piedāvājumi

174 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Abažūri

Plašas dažādās krāsās un izmēros skaistas un stilīgas lampas. Jums ir iespēja iegādāties tādu lukturu toni, kas noteikti atbilst izvēlētajai gaismai, sapārot ar savu galda lampu, grīdas lampu vai kūniņu gaismām! No vara līdz tēraudam nokarājas zemeslodes nokrāsās auduma toņos, kurus var noregulēt ar jaunu vai jau esošu lampu. Ņemot vērā mūsu zemās cenas, jums ir iespēja iegādāties vairākas gaismas nokrāsas, kuras jūs izvēlaties, lai jūs varētu būt par "jaunu" lampām ikreiz, kad maināt savu degli. Modernas un atpakaļgaitas lampas ir piemērotas sienas apgaismojumam vai klasiskām mazām ēnām, lai labi sēdētu uz lustras, izvēlētos instalāciju, kas atbilst lampai no E27 vai E14, ja esošā lampa ir mazāka spuldzītes funkcija, lai savam pasūtījumam pievienotu regulēšanas gredzenu E27. Jūs atradīsiet spilgtas un skaistas nokrāsas, kas noteikti komplimentēs jūsu stilu un dekoltē jūsu guļamistabas galda lampu vai dzīvojamo istabu, vai mūsdienīgas un industriālas karātavas zemeslodes ēnā Jūsu Arka stāvlampu! Izvēle ir nebeidzama, ja runa ir par mūsu nokrāsām.

Kompliments jūsu lampa ar atbilstošu toni!

lampaungaisma.lvir dažādas abažūri pieejams gandrīz visu spuldžu veidiem, vai tas ir jūsu griestu lampa, grīdas lampa vai skava lampas lustras, viņi visi ir atrodams šeit! Mūsu lampas nokrāsas nonāk visas formas, izmēru, krāsu un audumu, kas ļauj jums izvēlēties toni, kas atbilstu jūsu lampa un dekoru. Ja jums jau ir lampa, kas prasa toni, jūs varat pielāgot savu lampa ar complimenting ar toni, kas atbilst jūsu lampa un dekoru.

Viegli montēt abažūri.

Mūsu lampu toņu klāsts ir ērti lietojams un uzstādāms pie jūsu griestu lampas, grīdas lampas vai sienas lampas. Tā kā lampu tonis nāk ar zirnekļu rāmjiem, tas atvieglo jebkura pārrāvuma vai klipa uzstādīšanu uz jūsu lampas. Ja rodas problēmas ar lukturu toņa izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu, jo tie palīdzēs jums. Jūsu lampa ir droša, ka izcelties ar mūsu unikālajām kolekcijas nokrāsām ir pieejami visu veidu aksesuāri!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new