Flowbox banner

Noteikumi - Sociālie tīkli #jālampaungaismalv

Oho, mums prieks redzēt, ka dalāties ar lampaungaisma mirkļbirku sociālajos tīklos! Esam pārliecināti, ka Jūsu fotoattēls var iedvesmot arī citus! Tāpēc mēs gribētu izmantot Jūsu fotoattēlu. Lai to darītu, mums ir nepieciešama Jūsu atļauja. Mēs zem Jūsu fotoattēla jautāsim, vai drīkstam izmantot šo fotoattēlu. Ja piekrītat, atbildiet ar tēmturi #jālampaungaismalv.

Kam Jūs piekrītat?

Mums Jūsu pievienotais fotoattēls šķiet tik iedvesmojošs, ka vēlamies ar to dalīties mūsu sociālo tīklu kontos! Sniedzot savu piekrišanu, Jūs piekrītat zemāk minētajam:

 • Mēs drīkstam kopīgot saturu visos savos sociālo tīklu kanālos. Piemēram, Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn un YouTube.
 • Mēs drīkstam izmantot saturu tiešsaistes reklāmās, e-pasta jaunumu vēstulēs un citā tiešsaistes saziņā.
 • Mēs drīkstam izmantot saturu visos QLF domēnos. Tiesības tiek piešķirtas visām juridiskām vai fiziskām personām, kas ir tieši vai netieši saistītas ar Lampenlicht BV.
 • Mēs drīkstam izmantot saturu savos bezsaistes medijos, piemēram, reklāmlapās un reklāmkarogos.
 • Jūs atsakāties no jebkādām prasībām uz honorāru vai citu veidu samaksu attiecībā uz savu saturu vai atvasinātiem darbiem.
 • Jūs saglabājat savas patstāvīgās tiesības. Zemāk Jūs varat uzzināt vairāk par savām patstāvīgajām tiesībām un kā tās izmantot.
 • Jūs piešķirat mums neekskluzīvas komerctiesības izplatīt un reproducēt saturu ar mūsu vai trešo pušu pakalpojumu starpniecību komerciāliem nolūkiem. Šeit nepastāv ierobežojumi.

Vai nepiekrītat dalīties/vēlaties dzēst fotoattēlu?

Vai nevēlaties, ka mēs izmantojam Jūsu uzņemto fotoattēlu? Tad Jums nekas nav jādara. Ja neatbildēsiet ar #jālampaungaismalv, mēs neizmantosim Jūsu fotoattēlu. Vai Jūs jau sniedzāt atļauju, bet vēlāk pārdomājāt un tomēr vairs nevēlaties, lai mēs izmantotu Jūsu fotoattēlu? Ja tā ir, tad rakstiet mums uz šo e-pasta adresi: [email protected].

Jūsu patstāvīgo tiesību izmantošana

Jums ir šādas patstāvīgās tiesības:

 • Jūs varat lūgt mums iekļaut savu vārdu (vārdu un/vai uzvārdu vai sociālo tīklu profila vārdu).
 • Jūs varat lūgt mums nemainīt saturu (piemēram, nepiemērot filtrus vai neapgriezt fotoattēlu).
 • Jūs varat lūgt mums neizmantot saturu noteiktos (sociālo) tīklu kanālos vai platformās.
 • Jūs varat pārveidot saturu un lūgt mums izmantot pārveidoto versiju.

Ja vēlaties izmantot kādas no savām patstāvīgajām tiesībām, rakstiet mums uz e-pasta adresi [email protected]. Mēs centīsimies izpildīt Jūsu lūgumu. Pretējā gadījumā mēs Jūsu lūgumu interpretēsim kā piekrišanas atcelšanu un attiecīgi Jūs par to arī informēsim.

Jūsu privātuma un personas datu aizsardzība

Jūsu fotoattēli var tikt uzskatīti kā personas dati. Ja Jūs dodat savu piekrišanu izmantot savus uzņemtos fotoattēlus tādā veidā, kā mēs to pieprasām, Jūsu piekrišana ir privātuma likuma pamats Jūsu fotoattēlu apstrādei. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]. Mēs pārtrauksim Jūsu fotoattēlu kopīgošanu un izdzēsīsim tos no mūsu sociālajiem tīkliem un iekšējām sistēmām. Jūsu piekrišanas atcelšana attiecas tikai uz fotoattēlu turpmāku, nevis iepriekšēju izmantošanu, kas jau ir notikusi ar Jūsu piekrišanu. Piemēram, ja reklāmlapas un reklāmplakāti jau ir izdrukāti un izplatīti vai jaunumu vēstules ir nosūtītas, mēs to nevaram atsaukt.

Par to, kā mēs turpinām aizsargāt Jūsu privātumu un personas datus un kādas ir Jūsu tiesības šajā sakarā, varat vairāk uzzināt mūsu noteikumu un nosacījumu sadaļā.