Stāvlampas

Vairāk nekā 18 dažādu krāsu mūsu klāstu stāvlampas!
Stāvlampas
474 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 70 €
    • 30 dienas atgriešanās politika
    • Bezmaksas atgriežas
  1. interjera nedēļas

474 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Grīdas lampas

Mums ir viens no lielākajiem kolekcijas grīdas lampas pieejams internetā! Jums ir iespēja atrast stāvlampa, kas atbilst jūsu vajadzībām un funkcionalitāti, kā arī complimenting savu pašreizējo vai jauno dekoru. Grīdas lampas ir vienmēr labs risinājums vispārējā apgaismojuma vai sniegt papildu apgaismojumu jebkurā telpā, tie iederas gandrīz jebkurā telpā, un ir viegli pārvietot apkārt. Izvēlieties no loka lampas līdz Uplighters vai klasiskās gaismas ar toņos vairāk rūpniecības vai vintage stilā. Jau ir savs stāvlampa, kāpēc ne pārī ar kādu no mūsu pastāvīgo auduma toņos, kas nāk dažādos izmēros un krāsās, vai kāpēc ne izvēlēties tērauda vai vara zemeslodes ēnā modernu izskatu. Izvēlieties no plaša regulējamas gaismas, kas ļauj jums kontrolēt gaismas intensitāti par labo atmosfēru, ko vēlaties izveidot vai izvēlēties uplighter ar lasīšanas roku, kas padarīs lasīšanas patīkamu pieredzi!

 

Izveidojiet savu dizainu.

Ja tas nav viss, kā par izveidojot savu dizainu! Jūs varat samaisa n 'atbilst mūsdienīgas grīdas lampas, izvēloties gaismu un ēnu, kas ir piemērots Jums labāko. Izvēlieties statīvs stāvlampa un pielāgot to ar nokrāsu, lielumu un krāsu, kuru vēlaties veida. Tādā veidā jums būs izveidot perfektu gaismu, kas būs piemērots jūsu izvēlēto telpu. Jūs varat atrast kādu no mūsu vara stāvlampas ir daļa no sērijas vai kolekciju, tas ļauj jums izveidot istabu ar pašu kolekciju, sākot no trijkāja stāvlampas, griestu lampas, galda lampas un sienas lampas.

 

Nepieciešama palīdzība vai padoms, ja runa ir par grīdas lampas?

Pie lampaungaisma.lv Jūs redzēsiet, ka tur vienmēr ir palīdzēt pieejams, lai palīdzētu jums atrast pareizo lampu. Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu, tērzēšanu vai arī varat zvanīt mums. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas un mēs palīdzēsim jums iegūt pareizo gaismu jums.

new