10% PAPILDU atlaide visam* Vairāk informācijas ›

Stāvlampas

Visu formu un stilu grīdas lampas
Pieejamas dažādu dizainu stāvlampas, piemēram, mūsu arkveida lampas vai stāvlampas. Piedāvājam izvēlēties lielas vai neliela izmēra stāvlampas. Izdaiļojiet mājokli ar izturīgu industriālā stila standarta lampu vai izvēlieties kādu no mūsu īpašā dizaina grīdas lampām. Uzņēmumā lampaungaisma atradīsiet plašu klāstu.
Stāvlampas
627 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
627 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Skaista grīdas lampa pareizās atmosfēras radīšanai

Mūsu plašajā grīdas lampu klāstā ikviens atradīs ko sev tīkamu. Pieejamas dažādu dizainu grīdas lampas, piemēram, arkveida lampas vai grīdas stāvlampas. Izdaiļojiet mājokli ar izturīgu grīdas lampu vai izvēlieties kādu no mūsu dizaineru izstrādātajām grīdas lampām vai LED arkveida lampām. Turklāt būtiska ir arī lampas abažūra izvēle. To formas un stili variē no tradicionāliem lampu abažūriem līdz stikla abažūriem minimālisma stilā. Vai jums patīk robusts dizains? Tad apskatiet mūsu industriālā stila vai koka grīdas lampu izlasi vai izvēlieties kādu no vienmēr aktuālā stilā veidotajām melnajām grīdas lampām. Dizaina grīdas lampa var kļūt par perfekto mājokļa akcentu.

Stāvlampas mājoklī

Stāvlampas ir ideāli piemērotas lielām telpām, jo tās sniedz daudz papildu gaismas. Izvēlieties liela izmēra stāvlampas, lai nodrošinātu labāku apgaismojumu lasāmstūrītī, vai izmantojiet neliela izmēra stāvlampu kā atmosfēru veidojošu gaismas avotu guļamistabā. Populārs grīdas lampu akcents ir trīs kāju statīvs. Tas veiksmīgi iederas dažādos interjeros, tāpēc ir ļoti ieteicams. Atrodiet glītākās grīdas lampas lampaungaisma!

Vai jums nepieciešama palīdzība ideālās grīdas lampas izvēlē?

Grīdas lampas nodrošina oriģinālu apgaismojumu. Vai vēlēties iegādāties lampu, kas piesaista uzmanību? Tad iesakām izvēlēties nedaudz augstāku lampu ar krāsainu abažūru. Mēs zinām, ka izvēlēties no plašā grīdas lampu klāsta nav nemaz tik viegli. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot tērzēšanas funkciju, pa tālruni vai e-pastu, un mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem. Vai vēlaties iegādāties skaistu grīdas stāvlampu par pieņemamu cenu? Ar mūsu palīdzību jūs to noteikti atradīsiet!

new