Papildu 5% atlaide griestu ventilatoriem!* >
block 1

Kabeļu auklas un spraudņi:
ko drīkst un ko nedrīkst darīt!

 

Šajā lapā atradīsiet būtisku informāciju par kabeļu auklām un spraudņiem. Vispirms ir svarīgi zināt, ka kabeļa aukla un spraudnis ir jāaizvelk līdz lampai vai ierīcei, lai iespraustu to kontaktligzdā. Šeit mēs paskaidrosim, kā savienot kabeļa vadu un spraudni ar lampu, lai ērti to iespraustu tieši sienas kontaktligzdā.

iepirkties tagad

Atšķirība starp zemētiem un nezemētiem kontaktligzdu spraudņiem:

Attiecībā uz spraudņiem ir svarīgi izprast atšķirību starp zemētiem un nezemētiem spraudņiem. Zemētam spraudnim ir trīs dzīslas, un katra no tām ir savā krāsā.

dzeltena/zaļa dzīsla: zemējuma dzīsla, lampa ar dubultu izolāciju, kas darbojas kā aizsargvadītājs, novēršot elektrošoku un/vai ugunsgrēku. Zemējuma dzīslu lampas lielākoties ir nepieciešamas mājokļa mitrajās zonās, lai novērstu īssavienojumu. Piemēram, ja lampā rodas īssavienojums un kāda veida bojājums, lampa automātiski tiek aizsargāta, spriegums tiek noņemts un novadīts uz zemējumu.

Brūna dzīsla:: spriegumaktīvā dzīsla, kur tiek vadīta strāva un vienmēr ir spriegums. Tā ir plusa dzīsla.. Deze zorgt voor de stroomtoevoer. Hier staat altijd spanning op (dit is de plus-draad).

Zila dzīsla: mīnusa dzīsla, kurā nav sprieguma un kura nodrošina tikai elektrības izlādi. Tā ir mīnusa vai nulles dzīsla.

block 7

Vai vēlaties savienot kabeļa auklu un spraudni ar lampu?

Vai jums ir lampa, ko vēlaties pārveidot lietošanai ar auklu un spraudni? To var viegli izdarīt! Vienkārši atrodiet auklu un spraudni, ar vai bez slēdža atkarībā no tā, kādu vēlaties lampas funkciju. Viegli savienojiet auklu ar esošo lampu un iespraudiet to kontaktligzdā! Attiecībā uz auklu spraudņiem mums ir plašs klāsts dažādu krāsu un garumu!

block 7
emico-featured