DIY atlaide! Vismaz 30% atlaide visām precēm*

Āra piekaramās lampas

Noliktavā pieejamas skaistas piekaramās āra lampas
Uzņēmumā lampaungaisma.lv atradīsiet āra piekaramās lampas gaišākai terasei vai balkonam. Apgaismojiet terasi ar piekaramajām āra gaismām, radot patīkamu atmosfēru. Pateicoties mūsu piekaramajām āra lampām, piemājas zona mirdzēs!
Āra piekaramās lampas
43 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
 1. Lauku-āra-piekaramā-lampa-melna-IP44---Guardado
  Lauku āra piekaramā lampa melna IP44 - Guardado
  74,95 € 42,95 €
  Stock Available IconNoliktavā Order today before 20:00, shipped today !
 2. Romantiska-āra-piekaramā-lampa-melna-IP44---New-Haven
  Romantiska āra piekaramā lampa melna IP44 - New Haven
  34,95 € 13,95 €
  Stock Available IconNoliktavā Order today before 20:00, shipped today !
43 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Piekaramās lampas āram noslēdzošajam akcentam brīnišķīgas gaisotnes radīšanai

Vai meklējat piekaramās lampas āram? lampaungaisma atrodams plašs piekaramo lampu klāsts āram. Visām piekaramajām lampām āram ir atbilstoša IP aizsardzības pakāpe izmantošanai ārpus telpām, kā arī šīs lampas noteikti var izturēt arī kādu ūdens pili. Īpaši mājīgu atmosfēru zem nojumes varat radīt ar piekaramajām laternām āram. Kad satumst, jums nav jāpārceļas uz iekštelpām – varat baudīt skaistus vakarus dārzā ilgāk. Izbaudiet atmosfēru!

Dažādu stilu piekaramās lampas āram

Mūsu klāstā atradīsiet ideālu piekaramo lampu āram. Mūsu piedāvājumā ir dažādu stilu āra apgaismojums, tostarp industriāla, laucinieciska un moderna stila piekaramās lampas āram. Ar šāda apgaismojuma palīdzību varat pārvērst dārzu paradīzē, kurā jūtaties kā mājās. Pārvērtiet savu verandu vai lapeni mājīgā zonā ar āra piekaramās lampas palīdzību.

Vai jums nepieciešama palīdzība ideālās āra piekaramās lampas izvēlē?

Ja neesat pārliecināts par āra piekaramās lampas izvēli, mēs labprāt jums palīdzēsim. Mūsu klientu apkalpošanas dienests ir gatavs atbildēt uz visiem jautājumiem par piekaramajām lampām āram. Kopīgi atradīsim ideālu piekaramo lampu āram, lai siltajos vakaros jūs varētu baudīt dārza atmosfēru ilgāk.

new

Jauni produkti