Saņemiet vismaz 15% atlaidi visam*

Zemē iebūvējamas spotlampas

Noliktavā pieejams plašs grīdas spotlampu klāsts.
Šajā kategorijā atradīsiet visas mūsu klāstā esošās grīdas spotlampas. Šīs dažādo dizainu grīdas spotlampas izgatavotas no dažādiem materiāliem. Apskatiet mūsu plašo klāstu un, iespējams, atradīsiet savu grīdas spotlampu jau tūlīt.
Zemē iebūvējamas spotlampas
9 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
9 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Vai meklējat skaistas grīdas spotlampas?

Grīdas spotlampas ir ideāls risinājums oriģinālai mājokļa izgaismošanai, gaismai skaisti plūstot no grīdas uz mājoklī izvietotajiem priekšmetiem. Ar iekštelpām paredzētu grīdas spotlampu palīdzību iespējams piešķirt interjeram telpisku efektu. Zemes spotlampas āram bieži izmanto, lai izceltu noteiktus dārza elementus, piemēram, skaistu krūmu, augu vai koku. Protams, mēs piedāvājam arī LED zemes spotlampas, kas ne tikai nodrošina skaistu gaismu, bet ir arī daudz izturīgākas nekā kvēlspuldzes un halogēna spuldzes. Padariet savu interjeru skaistāku ar grīdas spotlampām lietošanai telpās!

Skaistas zemes spotlampas ikvienam interjeram

Ar lampaungaisma piedāvātajām zemes spotlampām izdosies uzreiz radīt īpašu atmosfēru mājoklī. Pieejamas dažādu formu un izmēru zemes spotlampas. Piedāvājam dažāda stila grīdas spotlampas lietošanai telpās, piemēram, industriāla vai moderna dizaina. Grīdas spotlampas telpām ir lielisks veids, kā akcentēt mājokļa zonas, piemēram, izvietojot grīdas spotlampas pie kāpnēm vai gar sienu. Šādi iespējams radīt skaistu un pievilcīgu mājokļa akcentu.

Vai jums nepieciešama palīdzība pareizās zemes spotlampas izvēlē?

Atrast skaistas grīdas spotlampas nav nemaz tik viegli. lampaungaisma šo uzdevumu padarīs vienkāršāku. Mēs esam gatavi jums palīdzēt grīdas spotlampu meklējumos. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot tērzēšanas funkciju, pa tālruni vai e-pastu, un mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem. Pateicoties mūsu padomiem, jūs noteikti atradīsiet ideāli piemērotas grīdas spotlampas.

new