Zemē iebūvējamas spotlampas

Plašs zemē iebūvējamo spotlampu klāsts ir pieejams pie mums!
Jūs pie mums atradīsiet plašu izturīgu zemē iebūvējamu spotlampu klāstu! Dažādi izmēri, augsts IP novērtējums un izturīgas spotlampas atbilstoši Jūsu vēlmēm.
Zemē iebūvējamas spotlampas
8 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
8 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Zemē iebūvejamās spotlampas

Ārtelpu zemē iebūvējamās spotlampas ir ideāli piemērotas jebkurā vietā ārpus mājas, piemēram, dārzā un piebraucamā ceļa. Tomēr mūsu spotlampas ir piemērotas arī, lai apgaismotu terases zonu, dārza ziedus, kokus vai sienu. Mums ir plašs dažādu ārtelpu spotlampu klāsts, piemēram, smaila spotlampas koku, puķu dobju un dārza piederumu izcelšanai, kā arī energoefektīvas LED spotlampas, kas kalpos ilgāku laiku. Mēs piedāvājam arī ārtelpu spotlampu komplektus ar RGB krāsu maiņas gaismām, lai pievienotu krāsu vēlamajai ārtelpu zonai! Pasūtiet pie mums ārtelpu spotlampas un apgaismojuma uzstādīšanu jau šodien!

Mēs piedāvājam dažāda veida apgaismojumus!

Jūs atradīsiet dažādas ārtelpu spotlampas, kas noteikti atbildīs Jūsu prasībām! Papildiniet savu dārzu vai celiņu ar iebūvējamām LED spotlampām, kas ir silti balti vai mainīgās RGB krāsās. Tā kalpos kā dekoratīvs apgaismojums attiecīgajā vietā. Mūsu piebraucamā ceļa un ceļa spotlampas izgaismos ceļus, ļaujot Jums redzēt ceļu tumsā. Kāpēc gan neatteikties no LED spotlampām, kas kalpos daudz ilgāk un būs energoefektīvākās, tādā veidā arī ietaupot naudu! Gada īsākās dienās mums ir nepieciešams vairāk apgaismojuma, tāpēc kāpēc gan neizvēlēties mūsu piedāvājumā esošās spotlampas ar kustību sensoriem vai regulējamiem spotlampas, lai Jūs varētu novirzīt apgaismojumu, kur vien tas ir nepieciešams. Laikapstākļu un ūdensnecaurlaidīgā korpusa dēļ ir pieejamas vairākas spotlampas, sākot no IP44 līdz IP67 atkarībā no tā, kur vēlaties tos uzstādīt. Apskatiet mūsu ārtelpu spotlampas, piekaramās lampas un mūsu dekoratīvos apgaismojuma risinājumus!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Tīmekļa vietnē lampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new