Zemē iebūvējamas spotlampas

Plašs zemes starmeši pieejama šeit!
Zemē iebūvējamas spotlampas
5 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
5 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā

Āra zemes prožektori

Āra zemes un ieklāšanas prožektori ir ideāli, ja jums ir nepieciešams apgaismot jebkuru āra zonu, piemēram, dārzu un autovadītāja ceļu. Tomēr mūsu āra zemes un ieklāšanas prožektoriem nav jābūt tikai gaismas iegūšanai, bet var būt arī tas, ka jūs vēlētos apgaismot dārza ziedus, kokus vai sienu kopā ar savu ieklāšanas zonu. Mums ir plašs dažādu āra zemes spuldžu klāsts, piemēram, smaili zemes plankumi koku izcelšanai, ziedu gulta un dārza piederumi līdz padziļinātiem LED prožektoriem ilgākam un energoefektīvākam līdz Saules zemes prožektoriem ar kustības sensoriem, kur saules enerģija darbina gaismu. Mums ir arī zemes starmešu komplekti ar RGB krāsu maiņas gaismām, lai pievienotu krāsu jūsu āra zonai! Pasūtiet savus āra zemes un ieklāšanas lukturus pie mums jau šodien!

 

Šeit ir atrodami iebūvētie, LED un Saules zemes apgaismojumi!

Jūs atradīsit dažādus āra zemes un ieklāšanas lukturus, kas noteikti atbildīs jūsu prasībām! Papildiniet savu dārzu vai ceļu ar padziļinātiem zemes LED prožektoriem, kas ir silti balti vai RGB krāsas mainīgi padziļināti zemes prožektori, kā dekoratīvu apgaismojumu jūsu ieklāšanas zonai. Mūsu piebraucamais ceļš un ceļa zemes spuldzes var uzņemt automašīnas svaru, ļaujot jums redzēt tumsā, kad braucat uz augšu. Kāpēc gan neatteikties no LED starmešiem, kas kalpos daudz ilgāk un ir energoefektīvāki, ietaupot naudu! Īsākās gada dienās mums ir nepieciešams vairāk apgaismojuma, tāpēc kāpēc neizvēlēties mūsu saules zemes punktus ar kustības sensoriem vai regulējamiem un noliekamiem zemes gabarītlukturiem, kurus varat virzīt apgaismojumu visur, kur jums nepieciešams. Pateicoties laika apstākļu izturīgajiem un ūdensizturīgajiem apvalkiem, ir daudz āra prožektoru, sākot no IP44s-IP67 atkarībā no tā, kur vēlaties tos uzstādīt. Apskatiet mūsu āra sienas lampu, piekaramo lampu un dekoratīvo apgaismojumu klāstu, lai papildinātu jūsu zemes un ieklāšanas gaismas!

 

Vai jums nepieciešama palīdzība vai padoms, kad runa ir par zemes un ieklāšanas gaismām?

Vietnē lampandlight.co.uk jūs atradīsit, ka vienmēr ir pieejama palīdzība, kas jums palīdzēs atrast āra zemes prožektoru. Jūs varat sazināties ar mums no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 8:00 līdz 17:00, izmantojot e-pastu, tērzēšanu vai varat mums piezvanīt. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas un mēs palīdzēsim jums iegūt pareizo gaismu.

new