Iegūstiet visu Jūsu jauno apgaismojumu ar vismaz 20 % atlaidi

Dārza lampas

Dažādi dārza apgaismojumi!
Ideālas dārza gaismas nepieciešamības dēļ? Pārbaudiet mūsu lielo dārza gaismu klāstu, sākot ar zemes starmešiem, dekoratīvajām gaismām un beidzot ar dekoratīvajām gaismām, kas ir iekļautas IP klasifikācijā. Pārveidojiet savu dārzu un pārbaudiet mūsu dārza gaismu klāstu šodien!
Dārza lampas
644 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. pavasara atlaide

644 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Dārza apgaismojums

Vai savā dārzā meklējat piemērotas lampas? Šajā kategorijā atradīsiet visu veidu dārza gaismas, kas atbilst jūsu vajadzībām. No zemes un iežogojuma, starmešiem un staba gaismām, saules stariem līdz sienas lampām; visu par dārza apgaismojumu var atrast šajā plašajā diapazonā. Nepieciešama palīdzība, lai atrastu ideālu vai piemērotu dārza apgaismojumu? Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai palīdzētu jums atrast pareizo dārza apgaismojumu.

Unikālas un funkcionālas dārza lampas

Ideālas dārza gaismas, var būt vairākas dizaina funkcijas, kas atbilst jūsu vajadzībām; Ideālas dārza lampas, piemēram, var ne tikai novērtēt dizainu, bet ir arī nepieciešamas, aplūkot tā kvalitāti un funkcionalitāti no tā. Dažādas dārza lampas, var būt dažādas funkcijas, ja meklē lampu, kas aizsargāta pret stiprām lietusgāzēm un skarbiem laikapstākļiem, var redzēt lielisku atlasi IP65 un griestu lampas mums. Visas mūsu āra lampas uzlampaungaisma.lv ir labas kvalitātes un tiek veiktas ilgu laiku, lai skaisti izdegtu jūsu dārzā.

Izturīgs un stilīgs dārza apgaismojums

Vai meklējat videi draudzīgas lampas, kas arī kalpo kā dekoratīvais apgaismojums jūsu dārzā? Tad redzētu mūsu plašo āra saules gaismu kolekciju, lai dotu jums vienkāršu risinājumu sava dārza apgaismošanai! Mūsu āra saules gaismu klāsts ir moderns dizains, bez vajadzības tos pieslēgt savā elektrotīklā, ar iebūvētu saules bateriju, kas izmanto saules enerģiju, kā arī energoefektīvu LED gaismas avotu, lai apgaismotu jūsu dārzu daudzus gadus uz priekšu. Mūsu āra saules stari pielampaungaisma.lv ir ne tikai izturīgi, bet arī stilīgi, lai piešķirtu savu dārzu beigu izskatu!

 

 

new