Lampas viesistabai

Dažādība Jūsu viesistabā!
Mēs piedāvājam plašu viesistabas apgaismojumu dažādos stilos un dizainos. No skaistākās un krāšņākās griestu lampas uz lielās grīdas lampas līdz uzņemšanai, ko sākāt jūsu elementārām apgaismojuma vajadzībām, kāpēc nepievienot vēl vienu galda lampu par atmosfēras apdari.
Lampas viesistabai
3315 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
    • Bezmaksas piegāde no 400 €
    • 30 dienas atgriešanas politika
  1. nedēļas piedāvājumi

3315 preces
Filtri
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa

Viesistabas apgaismojums

Dzīvojamā istaba, kas nav jūsu virtuve, ēdamistaba un guļamistaba, ir sirds katrā mājā, tā ir viena no visvairāk izmantotajām telpām jūsu mājās. Tāpēc mēs saprotam vajadzību pēc omulīgas, siltas un viesmīlīgas vides, kur sēdēt un priecāties kā ģimenē vai kādā izklaides telpā, nāk kopā laikus! Mēs saprotam arī to nozīmi, ka tā ir priekštelpa, kas saviļņojas no sava stila un debija, tāpēc mums ir lieliska izvēle viesistabas lampām, kas ir pieejamas dažāda izmēra un tipa bildēs. Skaisti un regulējami gaismekļi, kas nāk ar auduma žalūzijām uz modernākām un vienkāršām LED gaismām, ARC stāvlampām un līdz gaišākai ar lasāmām rokām, izvēle ir nebeidzama. Atrodi visus šos un vēl vairāklampaungaisma.lv.

Atdzīvini savu viesistabu ar mūsu piedāvātajām lampām!

Mūsu lampu klāsts viesistabā sniegs jums dekoratīvu, bet praktisku apgaismojumu, kas nodrošinās siltu un mājīgu atmosfēru, jo apgaismojums ir galvenais elements, lai apvienotu jūsu stila vīziju. Tas ir svarīgi, īstais apgaismojums tiek izmantots, lai piedāvātu gan siltumu, gan praktiskumu, gan lampu, kuru arī izvēlējāties pieskaņot savam dekoratoram un dizainam. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums un palīdzētu! Katra viesistaba ir atšķirīga, un katrai ir savs unikāls dizains un debija. Daži vēlētos siltu apgaismojumu, izmantojot kubiciņu apgaismojumu, ko var pielāgot augstumam un nākt ar lampas toni vai modernāku un industrijas sienas lampu, lai pievienotu nervozu izskatu.

Lustras ir klasiskas un mūžīgas lampas, kas vienmēr pievieno savu pastāvošo dekadenci unikālu stilu - ideāli, ja vienā istabā ir ēdamistaba un dzīvojamā istaba. LED spuldzes, kas var pagriezties un liekties, lai izplatītu gaismu vai fokusētos uz audeklu vai krāsotu sienu, var ietekmēt to, kas notiek, ja jums ir ierobežota telpa, bet vēlaties to lielāko daļu, mūsu skaistās niknuma prožektoru vai griestu apgaismojumu, kas ļaus aizmirst komplimentus ar dekoratīvām spuldzēm, ir veids, kā iet. Ja jūsu viesistabā ir skapis vai sānu galds, varat salikt kopā arī nelielu galda cauruļu piederumu puduri vai vienu galveno galda lampu ar toni, lai vakaros radītu perfektu apgaismojumu. Arī sienas apgaismojums ir nevainojams, gan praktisks, gan arī atmosfēras apgaismojums, lai mestu ēnu uz sienas vai izmantotu to tikpat lielu augšup un lejup vieglāku kā Arc stāvlampa stūrī, pagarinot telpas virs pusdienu galda vai dīvāna, vai grīdas lampa ar lasāmrokām, lai lasāmviela būtu vieglāka par gaismas izmantošanu. Aptumsumu lampas jeb tās, kas nāk līdzi ar komutatoriem, ir ideāli lampas, jo tās ļauj kontrolēt, tāpēc gaismas intensitāte rada omulīgu un siltu apgaismojumu jūsu dzīvojamā istabā, virtuvē un guļamistabā. Ar mūsu klāstu viesistabā, gaismām var atrast visādus lukturīšus, kas atbilst tavam stilam un dekoltē ar mums!

Vai Jums ir nepieciešama palīdzība?

Ļaujiet mums palīdzēt Jums! Tīmekļa vietnēlampaungaisma.lv mūsu speciālistu komanda vienmēr ar prieku Jums palīdzēs. Jūs varat sazināties ar mums sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto telefona numuru. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas - mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

new