block 1

Ilgtspējīga
atgriešanas politika

arrow

Katram uzņēmumam ir ietekme uz tās apkārtni un vidi. Pie lampaungaisma mēs esam ļoti informēti par mūsu ietekmi. Mēs uzskatām, atbild pozitīvi veicināt un darīt to labāk katru dienu. Jo tur ir liels pieaugums tiešsaistes klientiem, tas ir nepieciešams, lai saglabātu ilgtspējīgu atgriešanās politiku, mūsu organizācijā. Lai iegūtu vairāk pārdevējiem līdzekļiem daudzos gadījumos vēl atgriezās produktus. Tas ir ļoti kaitīgs apkārtējai videi, ko papildus transportu.

Mēs continuesly cenšamies mazināt šos atdevi. Mēs to darām, aprakstot mūsu produktus, kā vislabāk, cik labi vien iespējams, un nodrošināt skaidrus produktu attēlus. Mēs pakete mūsu produktus, kompakts, cik vien iespējams, lai samazinātu kaitējumu, transportēšanas laikā. Kompakts produkts arī aizņem mazāk vietas transportēšanas laikā, lai mēs varētu sniegt vairāk paketes vienā braucienā mūsu atbrīvotāju.


Cik daudz CO2 mēs izmantojam tad?

Vai jūs zināt, ka viens brauciens ar normālu pasažieru automobiļa 100 km, izraisot visas 0:02 tonnas emisiju?

CO2 ir dabīgi gāzi mums vajag mūsu atmosfērā, lai sasildītu zemi. Gāze tiek uzglabāta fosilā kurināmā un izdalās degšanas laikā; Piemēram, dzinēja mūsu kravas un vieglo automašīnu. Problēma ir tā, ka mums ir pārāk daudz CO2 atmosfērā, un kas ietekmē mūsu klimatu. Stādot kokus, mēs varam iegūt CO2 no gaisa vēlreiz. CO2 proti sastāv no oglekļa (C) un skābekļa (O2). Koki uzglabāt oglekli dabiski un dot Oxygen Free. Kad mēs izcirst kokus un sadedzināt vai CO2 izdalās no jauna. Tāpēc ir svarīgi, ka mēs augu mežus un aizsargāt tos kā labi.

block 7

Katram pretī mēs veikt ziedojumu uz holandiešu pamatakmeņiem kokiem viss ilgtspējīgas vides atbalstu un CO2 emisijas samazināšanu.

Padomi, lai samazinātu CO2

Jūs pats varat arī veicināt ilgtspējīgu vidi. Iespējams, apzināti domāt par savu pirkumu un ne tikai atdot visu vieglprātīgi. Bez tam, mēs vienmēr sniedz informāciju par mūsu interneta veikalā par EnergyLabel mūsu produktiem. Protams, mēs darīsim visu iespējamo, lai samazinātu savu oglekļa nospiedumu kopā. Labākais rezultāts ir tad, kad mēs strādājam kopā labāku vidi!

Otra iespēja

Kad klienti dara atgriezt preci, tie nav pārraidītas (ti, kā jauns pārdots) citam klientam vai iznīcināts. Viņiem tiek dota otrā dzīve mūsu outletstores Nīderlandē. Kad atgriežas atgriezties pie mums, viņi iziet kvalitātes pārbaudi pirmās. Te viņi pārbauda, ​​remontēta ja nepieciešams. Atkritumi ir ļoti labi atdalīti, un, ja iespējams, pārstrādāti. Pēc tam, kad apstiprināti produkti iet mūsu outlet veikaliem Breda un Zaandam. Šeit klienti var iegādāties lētu produkciju otru iespēju par lielisku cenu. Klients laimīgi un vide laimīgs!

block 7