block 1

Ilgtspējīga
atgriešanas politika

arrow

Katram uzņēmumam ir ietekme uz tās apkārtni un vidi. Mēs lieliski apzināmies lampaungaisma ietekmi uz apkārtējo vidi. Mēs uzskatām, ka atbilde ir pozitīvisma veicināšana, un tas ir jādara katru dienu arvien labāk. Mūsdienās pieaug tiešsaistes klientu skaits, tāpēc mēs vēlamies ieviest ilgtspējīgu atgriešanas politiku, jo nereti kāda no iegādātajām precēm tiek atgriezta piegādātājam. Preču atgriešana negatīvi ietekmē apkārtējo vidi, jo tiek izmantots papildu transports.

Mēs jau ilgstoši cenšamies samazināt šādu vides piesārņojumu. Mēs to darām, nodrošinot skaidrus produktu aprakstus un attēlus. Pasūtījums tiek iepakots, cik vien kompakti iespējams, tādā veidā samazinot apkārtējās vides piesārņojumu transportēšanas laikā. Kompakti sapakota prece aizņem mazāk vietas transportlīdzeklī, kas ļauj vienā piegādes reizē piegādāt vairāk preču.


Cik daudz CO2 mēs patērējam?

Vai zinājāt, ka viens 100 km brauciens ar vidēja izmēra pasažieru automašīnu, veido 0,02 tonnas lielu emisiju?

CO2 ir atmosfērā dabiski atrodama gāze, kas silda Zemi. Gāze tiek uzglabāta fosilā kurināmā un izdalās degšanas laikā. Piemēram, kravas un vieglo automašīnu dzinēja darbināšanas laikā. Problēma ir tajā, ka atmosfērā ir pārāk daudz CO2, līdz ar to tas nelabvēlīgi ietekmē klimatu. Stādot kokus, mēs dabiskā veidā varam iegūt CO2. CO2 sastāv no oglekļa (C) un skābekļa (O2). Koku sastāvā dabiski ir atrodams ogleklis, kas reizē arī rada skābekli. Kad mēs izcirst kokus un sadedzināt vai CO2 izdalās no jauna. Kad koks tiek nocirsts un sadedzināts, CO2 izdalās no jauna. Tāpēc ir svarīgi rūpēties un aizsargāt mežus.

block 7

Mēs atbalstam un rūpējamies par ilgtspējīgu vidi, lai ilgtermiņā CO2 emisijas samazinātos.

Ieteikumi, kā samazināt CO2 patēriņu

Ikviens var palīdzēt veicināt ilgtspējīgu vidi. Piemēram, veiciet pārdomātus un apzinātus pirkumus. Kā arī mūsu tiešsaistes veikalā Jūs vienmēr atradīsiet informāciju par katras preces elektrības patēriņu. Protams, mēs arī turpināsim darīt visu iespējamo, lai samazinātu lampaungaisma kopējo CO2 patēriņu. Labāko rezultātu ir iespējams sasniegt tad, ja mēs strādāsim visi kopā!

Otra iespēja

Ja prece tiek atgriezta, tā netiek pārdota (t. i., pārdota kā jauna) citam klientam vai iznīcināta. Šādas preces varat iegādāties kādā no mūsu Nīderlandes veikaliem par samazinātu cenu. Precei tiekot atgrieztai, tā tiek vispirms kvalitatīvi pārbaudīta, kā arī nepieciešamības gadījumā labota. Visas detaļas tiek rūpīgi atdalītas, un, ja iespējams, tās tiek pārstrādātas. Vēlāk šīs preces varat iegādāties mūsu veikalos Breda un Zaandam. Šajos veikalos klienti var iegādāties mūsu preces par samazinātu cenu. Apmierināti ir gan mūsu klienti, gan vide!

block 7