Bezmaksas piegāde no 99€

Veicot pasūtījumu, kura vērtība ir 99€ un vairāk, mēs piegādāsim jūsu lampas bez maksas! Pasūtījumi, kas noformēti pirms 10:00 Pecpusdienā, tiks izsūtīti tajā pašā dienā.

30 dienu atpakaļnosūtīšanas politika

Reizēm gadās, ka jūs neesat pilnīgi apmierināts ar produktu. Tādā gadījumā, protams, varat to nosūtīt atpakaļ. Mēs ar prieku par to parūpēsimies. Pirkumu varat nosūtīt atpakaļ 30 dienu laikā no piegādes.

L-savienotājs vienfāzes sliežu ceļam balts

9,95 € 6,76 €
Tu ietaupīsi 32% šī akcija ir spēkā tikai 5 dienas
Iekļauts PVN

Bezmaksas piegāde no 99 €

  • 30 dienas atgriešanās politika
Vajadzīga palīdzība
no mūsu komandas?

Mūsu komanda ir uz rokas 5 dienas nedēļā.

Zvaniet mums
+37168688947

Katru nedēļu mūsu cenas var mainīties atbilstoši pieejamībai krājumos un iepriekšējās nedēļas pārdošanas apjomiem. Tāpēc cenas var paaugstināties vai pazemināties, bet arī saglabāties tādas pašas kā iepriekš. Diena, kad cena atkal mainīsies, ir norādīta k


Norādītā ietaupījuma aprēķins vienmēr tiek veikts, pamatojoties uz ieteicamo cenu. Šī ieteicamā cena (MSRP) ir ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena par preci. Lampaungaisma norāda ieteicamo cenu kā atsauces cenu.

upsell

Mēs atradām vēl produktus kuri Jums varētu patikt!

Papildus informācija

Ar 90 grādu L-veida savienotāju profesionālajai 1-fāzes sliedei jūs varat pievienot savam 1-fāzes sliedes sistēmai 90 grādu leņķi labajā pusē un pabeigt savu sliedes sistēmu. Tas ir 1-fāzes sliedes komponents, kas nozīmē, ka visi prožektori uz sliedes tiek kontrolēti vienlaicīgi. Vai meklējat apgaismojumu, ko var pakārt uz sliedes? Tad 1-fāzes sliede ir ideāls risinājums. Bieži izmanto profesionālā vidē, piemēram, birojā vai ēdināšanas nozarē.

Papildinformācija

Papildinformācija
Produkta informācija 
Preces numurs102474
AptumšojamsNon-Dimmable
Vispārīgi 
EAN08718881109980
ZīmolsQAZQA
Svars 60 g
Krāsa un materiāls 
KrāsaBalts
Izmēri un svars 
Kopējie izmēriAugtstums 1,7 cm - garums 7 cm - platums 7 cm
IepakojumsAugtstums 2 cm - garums 7 cm - platums 7 cm

Service & atgriešana

Service Apkalpošana

Mēs esam šeit tev, lai radītu vairāk telpas atmosfērai. Tāpēc pirkumam tu saņem 30 dienas pārdomu laiku, visi mūsu produkti nāk ar garantiju, un mēs esam viegli sasniedzami 5 dienas dienas nedēļā.

Retourneren Atgriešana

Ja jūs neesat apmierināts ar savu pasūtījumu, jūs varat nosūtīt to atpakaļ pie mums par brīvu. Jums ir 30 dienas bezmaksas atgriežas, lai atgrieztos jūsu pasūtījumu pilnībā vai daļēji.

Jūs varat e-pastu mums [email protected] vai zvaniet mums pa +37168688947 .

  • Bezmaksas piegāde 99 €
  • 30 dienas atgriešanas politika

Jautājumi par produktiem

Vēl nav jautājumu. Esi pirmais, kas uzdod jautājumu.